Filmkritika: Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film (2015)

Kedves, szórakoztató filmről van szó, ami sok nevetést és tanulságot tartogat a fiatalabb generáció számára. több»

Charles M. Schulz rajzolt gyermekeit is utolérte a számítógépes animáció. De ők még ezt is túlélték, mi több, győztesként jöttek ki belőle! több»

A kisebbek azért élvezni fogják, viszont Te, szegény szülő, nem. Előre sajnállak. több»

Kisiskolás szerelem az ember leghűségesebb barátjának közvetítésével – hálás téma pláne a karácsony közeledtével. A Snoopy mérhetetlen sok szeretetet sugároz magából, így lesz igazi békebeli filmélmény. több»

A Snoopy kétségtelenül a gyerekeknek szólt elsősorban, viszont a felnőtteknek sem kell fogcsikorgatva végigülniük a játékidőt.