Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film (2015)

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Elérte a Snoopy-t is a feldolgozási láz. Csodálkoztam rajta, hogy még nincs mostanában mozifilm vele. Aranyos kedves mese, de főleg kisebb gyerkőcöknek lesz értékelhetőbb. Az animáció nagyon szép a történet viszont egyszerűcske.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Jobb híján választottam ki ezt a filmet, mert a sorozatot sem szerettem, de nem volt olyan rossz. Voltak benne vicces jelenetek és nem is húzták túlságosan el.

Deku   2017. 08. 30.

Na ez a film nagyon aranyos és szuper lett, tipikus tévében nézős fajta amit jó többször is megtekinteni. Engem teljesen eltudott szórakoztatni ez pedig mindennél többet számít.

Thibo84   2016. 06. 18.

Minden korosztály számára ajánlott rajzfilm, ami hűen visszaadja a képregény hangulatát. Charlie Brown egyszerre kétbalkezes, vicces, ugyan akkor szerethető karakter, akit Snnopy húz ki a csávából minden alkalommal, vagy épp oldja meg a kínos helyzetet.

dailyfilmsan   2018. 07. 28.

Nagyon édes lett ez a rajzfilm. Hozza a snoopy-s hangulatot amit gyerekként magunkban eltettünk emlékbe. Nekem nagyon tetszett maga a történet is. Ajánlani tudom mindenkinek de figyelem szülők a gyerkőcök jobban fogják élvezni egy kicsivel.

babsy88   2016. 08. 06.

Nem volt rossz, voltak benne vicces jelenetek, de jócskán akad ennél szórakoztatóbb mese is számomra.

ukla   2016. 04. 28.

Egy nagyon jó mese ami felnötteknek is ajánlott.Igazából a gyerekek mindennapjait mutatja be elég részletesen.Mert hát mindenki tud azonosulni valakivelel hisz annyi jó karakter van ebbe a mesébe.Én imádtam minden percét.Habár egy kicsit fura volt a ... több»

Freenet   2015. 12. 31.

Aki szereti a képregényt, annak kötelező :) Igazi nosztalgikus élményeket ébreszt, de azoknak is melegen ajánlom, akik korábban még nem találkoztak Snoopy-ék kalandjaival.

n_beni93   2016. 01. 31.

Szerintem nagyon jó lett! Hozza a várható formákat de szerintem nagyon izgalmas a történet is már amennyire izgalmas a legmegfelelőbb szó erre. A vége felé kissé unalmassá válik egy kis ponton, de gyerekeknek tökéletes de sok mozdulatában a felnőtteket is bevonzhatja! AjánloM!