Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film

The Peanuts Movie

2023.07.17 Timon

Jó példa a képregények számára

Garfieldról készült már legalább két élőszereplős alkotás, a Snoopyra pedig ráfért legalább egy rajzfilmes. Egy hasonlót megnéznék még Kázmér és Hubáról is, bár az sajnos nem annyira biztos... Lényegében ettől a feldolgozástól azt kapjuk, amit el is várunk tőle: hűen követi a képregényes elemeket, néhol csak úgy utalgat rá, de a fantázia, amit benne láthatunk, az páratlan és őszinte. Snoopy a kedvencem az egészből, nagyon aranyos, ahogy világháborús pilótát játszik. Kicsit érdekes, hogy felnőttek nem szerepelnek benne, és amikor képbe jönnének, csak zagyva géphangok helyettesítik... Na mindegy. 10/9

2017.05.05 mamiéstöti2

Jobb híján választottam ki ezt a filmet, mert a sorozatot sem szerettem, de nem volt olyan rossz. Voltak benne vicces jelenetek és nem is húzták túlságosan el.

2016.06.18 Thibo84

Minden korosztály számára ajánlott rajzfilm, ami hűen visszaadja a képregény hangulatát. Charlie Brown egyszerre kétbalkezes, vicces, ugyan akkor szerethető karakter, akit Snnopy húz ki a csávából minden alkalommal, vagy épp oldja meg a kínos helyzetet.

2017.08.30 Deku

Na ez a film nagyon aranyos és szuper lett, tipikus tévében nézős fajta amit jó többször is megtekinteni. Engem teljesen eltudott szórakoztatni ez pedig mindennél többet számít.

2018.07.28 dailyfilmsan

Nagyon édes lett ez a rajzfilm. Hozza a snoopy-s hangulatot amit gyerekként magunkban eltettünk emlékbe. Nekem nagyon tetszett maga a történet is. Ajánlani tudom mindenkinek de figyelem szülők a gyerkőcök jobban fogják élvezni egy kicsivel.

2019.07.23 Ms. Akárki

Elérte a Snoopy-t is a feldolgozási láz. Csodálkoztam rajta, hogy még nincs mostanában mozifilm vele. Aranyos kedves mese, de főleg kisebb gyerkőcöknek lesz értékelhetőbb. Az animáció nagyon szép a történet viszont egyszerűcske.

2016.08.06 babsy88

Nem volt rossz, voltak benne vicces jelenetek, de jócskán akad ennél szórakoztatóbb mese is számomra.

2016.04.28 ukla

Egy nagyon jó mese ami felnötteknek is ajánlott.Igazából a gyerekek mindennapjait mutatja be elég részletesen.Mert hát mindenki tud azonosulni valakivelel hisz annyi jó karakter van ebbe a mesébe.Én imádtam minden percét.Habár egy kicsit fura volt a ... Több

2016.01.31 n_beni93

Szerintem nagyon jó lett! Hozza a várható formákat de szerintem nagyon izgalmas a történet is már amennyire izgalmas a legmegfelelőbb szó erre. A vége felé kissé unalmassá válik egy kis ponton, de gyerekeknek tökéletes de sok mozdulatában a felnőtteket is bevonzhatja! AjánloM!

2015.12.31 Freenet

Aki szereti a képregényt, annak kötelező :) Igazi nosztalgikus élményeket ébreszt, de azoknak is melegen ajánlom, akik korábban még nem találkoztak Snoopy-ék kalandjaival.