Csibefutam

Chicken Run

2019.07.21 Ms. Akárki

Még az elsők között volt ez amit moziban néztünk meg a családommal így lehet hogy egy kicsit elfogult vagyok de én imádom a mai napig. Amúgy is nagyon kedvelem az ilyesmi gyurmás rajzfilmeket. Vicces, pörgős a szabadulás utáni küzdelmük és persze happy end.

2019.03.30 indingo

Ahhoz is kell egy kis kattantság, hogy fogva tartott csirkékről készítsen valaki mesefilmet gyerekeknek. A kis gyurmaszerű lények nekem bejöttek és a történet is a műfajhoz képest jó volt.

2016.05.28 Orosz István

Nekem 10 évvel ezelőtt gyerekként imádtam mostmár lehet nem tudnám megnézni de gyerek fejjel nagyon megállta a helyét! Végül is nagyrészt a tanyán lakó csirkék szabadságának eléréséről szól, ami elmeséli a kitartásukat a cél érdekében még egy církuszi kakassal is szövetkeznek.

2018.11.12 dailyfilmsan

Bejött ez a gyurmamese. Jópofa a baromfi/csirke/szárnya utalások. Mindenhova beszúrták a készítők ahova nem szégyelték. Látszik hogy a készítők odatették magukat minden gyurmából készült kivéve az ég meg ami rajta van. Az egész csirkefarm egy kis gul... Több

2018.12.27 VvV

Jó kis falusi történet én tudtam azonosulni a mondanivalóval is. A karakterek is humorosak.

2018.07.26 felicity

Nagyon rég láttam a filmet, de szerettem.

2018.03.30 hackerjulcsi

Irtózatosan para ez a mesefilm. Kiskoromban meglehetősen féltem tőle, de ennek ellenére nagyon szerettem és számtalanszor megnéztem. Meg azért valahol szórakoztatók is ezek a csirkék.. :)5*

2018.01.09 Syracuse

Hatalmas XD Még gyerekként láttam, de azóta is az egyik kedvencem, szerintem megunhatatlan. Minden korosztálynak ajánlom, bár inkább idősebbeknek való, nem feltétlenül gyerekeknek.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon jó kis gyurmamese. Ilyen stílusút eddig talán egyet láttam, de rögtön beleszerettem. Ez is inkább felnőtteknek szóló mese de a kisebbek is jól elszórakoznak rajta. Nem is értem hogy miért ismerik ilyen kevesen. Vetekszik akármelyik mostani mesével.

2019.06.21 Attila G.

Igazából aranyos animációs film, valószínűleg sokat nevettem rajta annak idején. Viszont nem feltétlenül hagyott sok emléket. Ennek ellenére ha lesz rá alkalmam, és lesz hozzá türelmem, szerintem szívesen megnézném újra.

2016.02.14 doroffee

A maga kategóriájában nem feltétlenül kiemelkedő film, de kedves, aranyos, vicces kis film, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt nézhető, élvezhető darab.

2017.02.11 Niki18

Aranyos mesére sikeredett. Tele vicces jelenetekkel. Megszámolni sem tudom hányszor láttam, de még mindig imádom. Gyerekek számára nagyon tudom ajánlani

2018.02.11 zsani

Nagyon rosszul sikerült animáció. A karakterek sem tetszenek, a történet is elég zagyvaságnak tűnik. Az látványvilága pocsék. Egyszer meg lehetett nézni.

2016.04.30 Bogi

Gyermekkoromban ez volt az első gyurmamese, mozgatott animált mese amit láttam. Emlékszer békéscsabán néztük meg és egy vagon csibefutamos képeslapot kaptunk reklámként. Még mindig megvan egy darab belőle pedig több mint 10 éve volt. Jó emlék ez a mese. Izgalmas, humoros, romantikus és más nem is kell egy jó szórakozáshoz:)