Csibefutam

Chicken Run

2015.07.26 one1970

Aranyos film, jó kivitelezéssel. Persze vitathatatlan, hogy van ennél jobb animációs film is, de ez is kedvelhető. A gyerek meg imádja és az a lényeg. :)

2016.05.22 Gecko

Szörnyen rossz rajzfilm, az utolsó 20 percet már végig sem bírtam nézni, gyerekként! Nem ajánlom senkinek, teljesen unalmas és kiszámítható a cselekmény, az a tipikus "butító" rajzfilm. Nekem kifejezetten nem tetszett, ajánlani meg végképp nem tudnám.

2017.09.28 Bibabac

Jó pár éve annak, hogy ezt a filmet utoljára láttam volna, szerintem még gyerek voltam, de kellemes emlékeim vannak róla. A figurák elég furák, a hangulat néha nyomasztó, főleg mikor a feleség van a vásznon, de ezek teszik igazán élvezetessé és egyedivé.

2016.08.07 Kardos

Nagyon jó animációs mese. Jókat lehet rajta nevetni és aranyosan kiépítették a történetet és minden mozzanatot a mesében. A 2000-es év egyik legjobb mozis élménye számomra egyértelműen. Izgalmas volt látni egy ilyen stílusú mesét akkoriban.

2015.03.14 dresizoli

Gyerekkorom kedvenc mese filmje, mar szamtalanszor lattam es soha nem tudom megunni :D Batran ajanlom barkinek ;) Nagyon humoros, igazán szórakoztató mese, mindenkinek tudom ajánlani, garantáltan nem okoz majd csalódást.

2016.05.01 Phalanx

Nagy klasszikus mese, nagyon szeretem, igazi élvezet megnézni minden alkalommal, a poénok sose fáradnak el. És még a magyar szinkron is egészen jó.

2015.01.12 ollókéz

Bár nagyon szeretem a filmet, van azért egy masszív félelmetesség az egészben: voltaképpen az egész farm egy haláltábor - barakkokban vannak, és várják, hogy ledarálják őket. Mármint mi ez, ha nem egy láger? Nem vagyok biztos benne, hogy a gyerekekkel ezt kell nézetni.