A pláza ásza Vegasban

Paul Blart: Mall Cop 2

2016.04.30 angel001

Annyira szerencsétlen a film, és benne a szereplők, hogy már ezért megérdemel három csillagot.Szánalmas, eröltetett, semmitmondo, nagyon gyenge poénokkal .Miért is készítenek ilyen filmet?

2015.11.02 sztankobazsi

Tipikus Lerágott csont folytatás. A sztori itt is jó lehetne, mivel adott egy pláza járőr, aki lúzer még mindig,és méghozzá továbbra is dagadt, ebből csak valami jó folytatás sülhet ki, gondolták a rendezők, hát nagyon benézték. Nekem nagyon erőltet... Több

2015.08.17 Aranyhal

Hát, ez egy igazán gagyi film rosszul sikerült poénokkkal, gyenge alakítással. Nem nézném meg újra. Csalódás volt, nem ajánlom. Színészi alakításban is gyenge!

2015.06.16 cunci

Nem volt ez annyira rossz. Kevin James hozza a formáját. Valahogy ugyan az az érzésem volt, mint az "Éjszaka a múzeumban" vagy az ilyen több részes filmek esetében: Ugyan azokat a poénokat erőltetik, mint ami az előző részben is volt; és a story is majdnem ugyan az.

2015.05.10 Szeky

Az első rész nekem tetszett, Kevin James filmjei alapvetően nem lennének rosszak. Ez viszont sajnos már egy felesleges bőrlehúzás volt, az amúgy is kevésbé szerethető kétbalkezes biztonsági őrről. Tökmindegy milyen városban bukkan fel, kínos eseménye... Több

2015.06.17 Melibaba

Irritáló színészek főleg Kevin James lánya , mindig ellenszenvet váltott ki belőlem amúgy is . Fárasztó poénok,felesleges volt ugyanazt a filmet leforgatni mégegyszer Vegasban..

2015.12.17 fazsuzso

Gagyi film, de valahogy mégis tetszett. Talán a szerethető színészek miatt és amiért olyan totálisan kikapcsolja az agyadat. Kb azt kaptam amire számítottam az előzetese útán.

2015.05.18 gaboca1981

Hát az első rész jobban tetszett... Valahogy ugyan az az érzésem volt, mint az "éjszaka a múzeumban" filmek esetében...: Ugyan azokat a poénokat erőltetik, mint ami az előző részben is volt; és a sztory is majdnem ugyan az. Újabb bőr lehúzás! Egyszer persze meg lehet nézni

2016.01.26 Eszti

Az első része tényleg nagy siker volt,de ez fele klyan jól se sikerült.Hol volt a poén a filmben,nekem teljesen kimaradt.Béna film lett semmi extra,csak egy szerencsétlen biztonsági őr.

2015.07.23 tomtom

Már az első részt is teljesen feleslegesnek éreztem, és hogy még folytatás is készült hozzá... Idegesítő vígjáték, amin egyszer sem tudtam jó ízűen nevetni, nem tudom, mire jó ezt erőltetni, vagy kinek kell ez, de nagyon nem tudom ajánlani.

2015.09.18 romeo666

Az első része tetszett !! Ott be is kellett volna fejezni szerintem... nagyon erőltetett poénok.. :/ az egész filmen 1x mosolyogtam.... sajnos ez 2 csillag jó indulattal

2015.05.02 Krazy8

2015.05.16 kiki1890

az első rész jobban tetszett.Valahogy ugyan az az érzésem volt, mint az "éjszaka a múzeumban" filmek esetében...: Ugyan azokat a poénokat erőltetik, mint ami az előző részben is volt; és a sztory is majdnem ugyan az. Újabb bőr lehúzás! Egyszer persze meg lehet nézni,de nem ez lesz a kedvenc filmem!

2015.07.16 Penge

Aki szerette az első részt, annak ez is tetszeni fog, bár azt meg kell hagyni, hogy eléggé fárasztó film lett, és hát humora sem ér fel mennyei magaslatokra, de egyszeri kikapcsolódásnak megteszi, ha nincs jobb.