A pláza ásza Vegasban

Paul Blart: Mall Cop 2

2021.01.29 Norbert93

Idétlenség Vegasban

Kevin Jamest mint színészt/humoristát egy kategóriában szokták említeni Rob Schneiderrel és Adam Sandlerrel, de az igazság az, hogy teljesen más ligában játszanak, mert Kevin sokkal borzalmasan. Gyakorlatilag a közelmúltban moziba engedett "gyenge" vígjátékok egyik legkevesebb képviselője. Ez alól nem kivétel a a Pláza ásza 2. része sem, egy-két értékelhető poén, szánalmasan sablonos forgatókönyv és idétlen karakter egy idétlen színész alakításában. Röviden ennyi, hosszabban meg felesleges fejtegetni.

2016.08.06 mamiéstöti2

Kevin James inkább a Férjek Gyöngyében mozog otthonosan, a mozigyártást nem neki találták ki az eddigiek alapján, azért lehet rajta röhögni, de nem egy főnyeremény.

2017.10.05 indingo

Az első rész fényévekkel jobbra sikerült. Ebben is akadt egy-két poén, de nem több. A bekomálás a film vége felé jött elő először, holott az első részben 10 percenként rosszul lett a pali.

2020.01.04 HE7EDIK

Van néhány jobb poén, de összességében teljesen felesleges volt leforgatni egy második részt.

2018.04.10 Szilonka

A karakter egy kicsit gyengült az első rész óta és történetben se kaptunk sok újszerűt. Egyszer azért meg lehet nézni, de nem nagy eresztés. Szokásos gyengébb 2. felvonás.

2018.03.31 Bazzzsi

Ez a rész már kicsit pengeélen táncol a gagyi és a humoros között. Az első szintjét sajnos nem üti meg, a poénok laposabbak lettek és az alapsztori is közhelyes.

2018.07.30 Norbi

Nem tudom minek kell mindent folytatni, nem mindenből lehet majd 6-7 részes filmet csinálni...de úgy látszik ez sokaknak még nem esett le. Csalódás , felfújt felesleges maszlaggal.

2017.12.30 Greeta

Az első résztől semmiben sem marad el. A története könnyed, sok-sok poénnal. Nem kell benne sokat agyalni, csak visz magával a történet. Egy esős délutánra tökéletes.

2018.07.26 felicity

Sokkal jobb lett, mint az első rész.

2015.04.23 Bizsu82

Nagyon rosszul sikerlült film, gyenge, erőltetett poénokkal, fárasztó jelenetekkel. Nézhetetlen, a színészek alakítása is átlagon aluli. Nem érdemes rá sem időt, sem pénzt áldozni!

2017.10.27 SzFa

Egyetértek az előttem szólóakkal, nekem sem tetszett. Nem hozta a várt színtett. Néhol vicces, de nagy része erőltetett. Nem igazán tudnám ajánlani az első rész után.

2018.03.30 NFG

Nekem az előző jobban tetszett, de hát nem lehet mindig összehasonlítgatni a részeket! És ha eltekintek tőle, ez is vicces lett, amit inkább társaságban jó nézni!

2015.07.09 Brigusz724

Az első része tetszett, reméltem ez is olyan jó lesz, de nagyon-nagyon csalódtam. Összesen három poén volt benne, a párom szerint csak ez, és az is az utolsó 30 másodpercben, amit az előzetesben mutattak, hogy felrúgja a ló. Nagyon rossz film lett.

2015.07.21 london2012

A legjobb családi vígjátékok közé tatozik szerintem Kevin James filmjei nincs ezzel másképp se a pláza ásza egy, kettő sem. Remek vicces és izgalmas vígjáték.