A pláza ásza Vegasban

Daniella Alonso
Andy Fickman
Andy Fickman
Ana Gasteyer

A nagy sikerű első rész utáb a biztonsági őr, Paul Bart (Kevin James) Las Vegasba veszi az irányt lányával, Mayával (Raini Rodriguez) egy Biztonsági Őr Expóra. Bart kiszagolja, hogy rablás van készülőben, és minden erejével azon van, hogy lekapcsolja a… Több

Forgatókönyvíró: Kevin James, Nick Bakay
Premier (HU): 2015.04.16.

2021.01.29 Norbert93

Idétlenség Vegasban

Kevin Jamest mint színészt/humoristát egy kategóriában szokták említeni Rob Schneiderrel és Adam Sandlerrel, de az igazság az, hogy teljesen más ligában játszanak, mert Kevin sokkal borzalmasan. Gyakorlatilag a közelmúltban moziba engedett "gyenge" vígjátékok egyik legkevesebb képviselője. Ez alól nem kivétel a a Pláza ásza 2. része sem, egy-két értékelhető poén, szánalmasan sablonos forgatókönyv és idétlen karakter egy idétlen színész alakításában. Röviden ennyi, hosszabban meg felesleges fejtegetni.

2016.08.06 mamiéstöti2

Kevin James inkább a Férjek Gyöngyében mozog otthonosan, a mozigyártást nem neki találták ki az eddigiek alapján, azért lehet rajta röhögni, de nem egy főnyeremény.

2017.10.05 indingo

Az első rész fényévekkel jobbra sikerült. Ebben is akadt egy-két poén, de nem több. A bekomálás a film vége felé jött elő először, holott az első részben 10 percenként rosszul lett a pali.

2020.01.04 HE7EDIK

Van néhány jobb poén, de összességében teljesen felesleges volt leforgatni egy második részt.

2018.04.10 Szilonka

A karakter egy kicsit gyengült az első rész óta és történetben se kaptunk sok újszerűt. Egyszer azért meg lehet nézni, de nem nagy eresztés. Szokásos gyengébb 2. felvonás.

A film összbevétele 107 588 225 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 61 319 230 forintot termelt.

A film New York-i premierjén két Guinness rekordot is megdöntöttek.Szerző: hp

Az Egyesült Államokban április 11-ét a Nemzeti Biztonsági Őr Napnak nyilvánították. Az ünneplésből természetesen az Államok legismertebb biztonsági őre, Paul Blart sem maradhatott ki, ugyanis a premier dátuma egybeesett a nevezetes nappal.Szerző: hp

Jayma Mays a Glee - Sztárok leszünk sűrű forgatási menetrendje miatt nem tudta vállalni, hogy megismételje a szerepét. Szerző: hp

Az első és a második rész bemutatása között hat év telt el.Szerző: hp

(2019. 05. 10.)
Paul Bart: Mall Cop 2 (2015)
Tudom, hogy amikor annak idején kijött, láttam az első részt. És nagyjából ez minden, amit fel tudtam idézni, miközben meló után, hajnalban nekiláttunk. Kilencven perc: mit veszíthetünk? Hát, azt a kilencven percet. Több
K.C. a tinikém
2015