Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A pláza ásza Vegasban (2015)

Paul Blart: Mall Cop 2

HETEDIK   2020. 01. 04.

Van néhány jobb poén, de összességében teljesen felesleges volt leforgatni egy második részt.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Kevin James inkább a Férjek Gyöngyében mozog otthonosan, a mozigyártást nem neki találták ki az eddigiek alapján, azért lehet rajta röhögni, de nem egy főnyeremény.

indingo   2017. 10. 05.

Az első rész fényévekkel jobbra sikerült. Ebben is akadt egy-két poén, de nem több. A bekomálás a film vége felé jött elő először, holott az első részben 10 percenként rosszul lett a pali.

Szilonka   2018. 04. 10.

A karakter egy kicsit gyengült az első rész óta és történetben se kaptunk sok újszerűt. Egyszer azért meg lehet nézni, de nem nagy eresztés. Szokásos gyengébb 2. felvonás.

Norbi   2018. 07. 30.

Nem tudom minek kell mindent folytatni, nem mindenből lehet majd 6-7 részes filmet csinálni...de úgy látszik ez sokaknak még nem esett le. Csalódás , felfújt felesleges maszlaggal.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Ez a rész már kicsit pengeélen táncol a gagyi és a humoros között. Az első szintjét sajnos nem üti meg, a poénok laposabbak lettek és az alapsztori is közhelyes.

felicity   2018. 07. 26.

Sokkal jobb lett, mint az első rész.

Daniella Alonso
Andy Fickman
Andy Fickman
Ana Gasteyer

A film összbevétele 107 588 225 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 61 319 230 forintot termelt.

A film New York-i premierjén két Guinness rekordot is megdöntöttek.

Az Egyesült Államokban április 11-ét a Nemzeti Biztonsági Őr Napnak nyilvánították. Az ünneplésből természetesen az Államok legismertebb biztonsági őre, Paul Blart sem maradhatott ki, ugyanis a premier dátuma egybeesett a nevezetes nappal.

Jayma Mays a Glee - Sztárok leszünk sűrű forgatási menetrendje miatt nem tudta vállalni, hogy megismételje a szerepét.

Az első és a második rész bemutatása között hat év telt el.

A film forgatási munkálatai 2014. áprilisában kezdődtek meg Las Vegasban.

Tudom, hogy amikor annak idején kijött, láttam az első részt. És nagyjából ez minden, amit fel tudtam idézni, miközben meló után, hajnalban nekiláttunk. Kilencven perc: mit veszíthetünk? Hát, azt a kilencven percet. több»