A sötétség kapui

Pay the Ghost

2018.12.06 harnas1207

Kemény voltam, kitartottam és végignéztem. Nem kellett volna. Egyébként ennél a filmnél éreztem először, hogy Nicolas Cage már ki van égve.

2016.01.22 hsanya182

Elég gyenge nyomozós thriller, gyerekek tünnek el halloween éjszakáján, de Nicolas Cage nem törődik bele fia eltünésébe és addig keres-kutat míg valami nyomot nem talál, majd megfejti a misztikus haloweeni éjszaka rejtélyét! Életszerűtlen dolgok kics... Több

2017.04.17 indingo

Egy közepes alkotás valahogy nem volt benne sok feszültség. Nem rágtam le a körmeimet az izgalomtól. Egyszer meg lehet nézni, de sokat nem szabad tőle várni.

2018.01.31 zsozsesz

Elaludtam a filmen, azt hiszem ez mindent megmagyaráz. Szerencsétlen Nicolas Cage -nek sem kéne ennyire mélyre süllyednie, hogy egy ilyen "zs" kategóriás horrort bevállaljon. A megmentő sztori, hogy a fia után indul a sötétségen túli világba, annyira röhejes, hogy csak szántam, amiért ebbe pénzt fektettek.

2016.02.04 notimoni

Nekem sem tetszett a film. Az a tipikus pszichos, hogy gyerek tűnik el, és az ember aggódik, de a történet nem nagy szám. És nem is kerek (legalábbis nekem). Egyszer nézhető, de moziban nem fizetnék érte.

2016.07.09 Roman

Volt ebben némi igyekezet, de ez még mindig csak egy B-mozi, csak ez már nem VHS-re, vagy DVD-re, hanem egyenesen VOD-ra készül. Hát okés, de kösz nem.

2017.10.13 azurou

Vannak ennek a filmnek erős és ijesztő pillanatai, de legalább ennyi jut az ásítozásból is.

2016.01.26 SztarkTóni

Én most már komolyan sajnálom Cage-t. Neki valami iszonyú nagy tartozása van, hogy minden ilyen utolsó szemetet elvállal? Ne már, ő nem egy rossz színész, de az utóbbi években egyre csökken az ázsiója, és ebben szerintem neki is alaposan benne van a keze.

2016.01.30 Henk

Instant természetfeletti horror, hát egynek elmegy az ilyen, csak túl sokat ne várjatok tőle. Középszerű, de inkább negatív utánérzéssel.