Pay the Ghost
Sarah Wayne Callies
Lyriq Bent
Sarah Wayne Callies
Nicolas Cage

A sötétség kapui című thrillerben Mike Cole professzor kétségbeesetten keresi fiát, aki Halloween éjszakáján, az ünnepi forgatagban tűnt el. Egy évvel később a férfit ijesztő rémálmok és képek kezdik kísérteni, melyekre nem talál semmiféle ésszerű magyarázatot. Igyekszik kideríteni a háttérben… Több

Rendező: Uli Edel
Író: Tim Lebbon
Forgatókönyvíró: Daniel Kay
Premier: 2015.09.16.

2018.12.06 harnas1207

Kemény voltam, kitartottam és végignéztem. Nem kellett volna. Egyébként ennél a filmnél éreztem először, hogy Nicolas Cage már ki van égve.

2016.01.22 hsanya182

Elég gyenge nyomozós thriller, gyerekek tünnek el halloween éjszakáján, de Nicolas Cage nem törődik bele fia eltünésébe és addig keres-kutat míg valami nyomot nem talál, majd megfejti a misztikus haloweeni éjszaka rejtélyét! Életszerűtlen dolgok kics... Több

2017.04.17 indingo

Egy közepes alkotás valahogy nem volt benne sok feszültség. Nem rágtam le a körmeimet az izgalomtól. Egyszer meg lehet nézni, de sokat nem szabad tőle várni.

2018.01.31 zsozsesz

Elaludtam a filmen, azt hiszem ez mindent megmagyaráz. Szerencsétlen Nicolas Cage -nek sem kéne ennyire mélyre süllyednie, hogy egy ilyen "zs" kategóriás horrort bevállaljon. A megmentő sztori, hogy a fia után indul a sötétségen túli világba, annyira röhejes, hogy csak szántam, amiért ebbe pénzt fektettek.

2016.02.04 notimoni

Nekem sem tetszett a film. Az a tipikus pszichos, hogy gyerek tűnik el, és az ember aggódik, de a történet nem nagy szám. És nem is kerek (legalábbis nekem). Egyszer nézhető, de moziban nem fizetnék érte.

(2019. 04. 18.)
Pay the Ghost (2015)
Megtekintés: Még nem az igazi Cage-től, de egészen érdekes kis szellemtörténet. Több