A sötétség kapui (2015)

Sarah Wayne Callies
Lyriq Bent
Sarah Wayne Callies
Nicolas Cage

harnas1207   2018. 12. 06.

Kemény voltam, kitartottam és végignéztem. Nem kellett volna. Egyébként ennél a filmnél éreztem először, hogy Nicolas Cage már ki van égve.

indingo   2017. 04. 17.

Egy közepes alkotás valahogy nem volt benne sok feszültség. Nem rágtam le a körmeimet az izgalomtól. Egyszer meg lehet nézni, de sokat nem szabad tőle várni.

hsanya182   2016. 01. 22.

Elég gyenge nyomozós thriller, gyerekek tünnek el halloween éjszakáján, de Nicolas Cage nem törődik bele fia eltünésébe és addig keres-kutat míg valami nyomot nem talál, majd megfejti a misztikus haloweeni éjszaka rejtélyét! Életszerűtlen dolgok kics... több»

Lonka   2017. 07. 29.

Az alaptörténet, a hangulat és látvány, a szereposztás adva volt egy jó filmhez. Sajnos sok helyen leült a sztori és csak egy helyben toporogtak nem ment előre a történet.

zsozsesz   2018. 01. 31.

Elaludtam a filmen, azt hiszem ez mindent megmagyaráz. Szerencsétlen Nicolas Cage -nek sem kéne ennyire mélyre süllyednie, hogy egy ilyen "zs" kategóriás horrort bevállaljon. A megmentő sztori, hogy a fia után indul a sötétségen túli világba, annyira röhejes, hogy csak szántam, amiért ebbe pénzt fektettek.

notimoni   2016. 02. 04.

Nekem sem tetszett a film. Az a tipikus pszichos, hogy gyerek tűnik el, és az ember aggódik, de a történet nem nagy szám. És nem is kerek (legalábbis nekem). Egyszer nézhető, de moziban nem fizetnék érte.

azurou   2017. 10. 13.

Vannak ennek a filmnek erős és ijesztő pillanatai, de legalább ennyi jut az ásítozásból is.