A sötétség kapui

hsanya182   2016. 01. 22.

Elég gyenge nyomozós thriller, gyerekek tünnek el halloween éjszakáján, de Nicolas Cage nem törődik bele fia eltünésébe és addig keres-kutat míg valami nyomot nem talál, majd megfejti a misztikus haloweeni éjszaka rejtélyét! Életszerűtlen dolgok kicsit csorbítják a filmet, de azért van benne egy-két jobb ijesztgetős rész, de nem kiemelkedő alkotás! Egynek elmegy. Este érdemes nézni! :)

indingo   2017. 04. 17.

Egy közepes alkotás valahogy nem volt benne sok feszültség. Nem rágtam le a körmeimet az izgalomtól. Egyszer meg lehet nézni, de sokat nem szabad tőle várni.

harnas1207   2018. 12. 06.

Kemény voltam, kitartottam és végignéztem. Nem kellett volna. Egyébként ennél a filmnél éreztem először, hogy Nicolas Cage már ki van égve.

Lonka   2017. 07. 29.

Az alaptörténet, a hangulat és látvány, a szereposztás adva volt egy jó filmhez. Sajnos sok helyen leült a sztori és csak egy helyben toporogtak nem ment előre a történet.

zsozsesz   2018. 01. 31.

Elaludtam a filmen, azt hiszem ez mindent megmagyaráz. Szerencsétlen Nicolas Cage -nek sem kéne ennyire mélyre süllyednie, hogy egy ilyen "zs" kategóriás horrort bevállaljon. A megmentő sztori, hogy a fia után indul a sötétségen túli világba, annyira röhejes, hogy csak szántam, amiért ebbe pénzt fektettek.

Lyriq Bent
Sarah Wayne Callies