A fénykép

Photograph

2024.03.02 Kanócpapa

Tényleg nagyon lassú történet, de egyben egy igazán szép történet. Csak ajánlani tudom! (Aki a pörgős filmeket szereti, az viszont kerülje el! :D)

2024.02.16 Dorkateo

Lassú, sőt vontatott cselekmény, számomra értelmezhetetlen testbeszéd és mimika. Annyira más kultúra, hogy nem tudtam értelmezni, végül végignézni sem.

2019.10.07 justynaw

Nem egy szokásos, szirupos romantikus történet; egész nézhető film. Egyedül a túlságosan egyszerű történettel volt problémám, annyira kiszámítható volt a cselekmény, már a két kultúra találkozásából egyértelmű, hogy ok, itt most lesz egy kis ellentét. De mindenképp újszerű filmélményt nyújtott.

2019.10.04 doobie

Ezt a filmet igazán megérte megnézni. Letisztult, üde, ártatlan, magával ragadó, szenzációs a karakterábrázolás. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog, csak egy laza szórakozást kerestem, de sokkal többet kaptam.

2019.10.03 Tchiva

Nem igazán tudtam, mire is számítsak a film kapcsán, azt gondoltam talán egy átlagos, ugyanakkor nagyon is nézhető romantikus filmet kapok majd, de az előzetes eleve nagyon felkeltette az érdeklődésemet, így adtam is egy esélyt A fényképnek. Az eredm... Több

2019.10.27 tangoromeo

A címén kívül nem sokkal többet tudtam a filmről, mikor beültem megnézni. Egy másik eseményről sietve érkeztem a kezdés előtt néhány perccel a Cirko moziba. Kíváncsi voltam igazából a mozi hangulatára, mert épp olvastam egy cikket, hogy 25 éves maga ... Több

2019.10.06 Nik

Teljesen beszippantott a film, annyira megdobogtatta a szívem ez a történet, hogy számomra az év egyik legmeghatározóbb filmélménye lett. Az biztos, hogy még meg fogom nézni, hiszen nem az a történet, amely kifejezetten megfekszi az ember gyomrát. Igazán könnyed, mégis tartalmas alkotás.