Tökéletes hang 2

Pitch Perfect 2

2016.02.09 Dniel

Vannak ugyan hiányosságai, de így is nagyon tetszett, jó volt a szinkron, és a zene nagy hangsúlyt kapott, ami felvitte a film színvonalát. A poénok néha gyengék, de összességében színvonalas film, de lehetett érezni hogy ez már a 2. film, nem volt olyan fitt mit az első film.

2015.11.04 Ballerz93

A speciális effektek ebben a filmben is nagyon jók, vagyis a látványvilága igazán jó. Zene tökéletes és a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak

2016.04.19 Kata

Nagyon szeretem a zenés filmeket, az első részt is nagyon szerettem, de ez a rész nem sikerült túl fényesen. A döntőben a rivális csapatnak szurkoltam, mert a főszereplő csapat nagyon lapos volt.

2016.03.24 Kiccsi7

Az első nagyon jó volt. Szuper dalfeldolgozások, még a sztori is jó volt, de ennél? Húú, szerintem nem kellett volna, de egyszer nézhetős.

2015.11.26 Niki88

Hát nem is tudom,engem valahogy nem hatott meg ezek a mű csajok,hogy mindenki olyan tökéletes alak,szépség még hang is és itt ez az egy fekete bárány a duci,béna csaj. A zenéken kívül semmi más nem fogott meg.

2017.10.13 Bogii

Az első rész jobb volt, kicsit már csak ilyen "csináljunk még pénzt" dolognak érződik.

2015.11.26 Elemer.K

Megnéztem,de sajnos nem az én világom.Gondoltam,hogy ez inkább tiniknek való film.Ezek a csajok tipikus kis plázacicák,oly tökéletesek minden téren,hogy ilyen a valóságban nincs és még idegesítően kényesek is.Tiniknek pont jó film

2017.10.06 orlandooo

Saját kategóriáján belül nem számít rossz filmnek, viszont inkább csak átlagosnak mondanám. Bennem a High School Musical-t idézte fel. Aki szereti az ilyen filmeket, annak érdemes megnéznie.

2016.01.26 Eszti

Akinek az első rész tetszett azoknak is jó lesz.Nekem nem a ledvencem az ilyen énekes csajos filmek.Ezek a nyávogós plázacicák meg kimondottan idegesítenek.Egyedül Rebel volt szórakoztató.

2016.07.03 cody0507

Nem lett ez rossz, méltó folytatása az első résznek, bár azt azért hozzátenném, hogy nekem az jobban tetszett. Mindenesetre egy alkalomra megteszi, el lehet rajta szórakozni. Tipikus egyszer nézős film, amikor semmi komolyabbra nem vágysz.

2018.08.02 Eniiikee

Az első résznél nem jobb, de ez is nagyon jó. Remekek a dalok és a poénok bennük.

2018.12.19 Paránytrilla

Szerintem cuki, szórakoztató, és a zenék nagyon jók!!!

2019.04.12 balassaeszter1

A film jó, viszont eléggé feltűnőek benne a rasszista és hímsoviniszta beszólások.