Pezsgő és macaron – egy feledhetetlen kerti parti

Place publique

2019.04.08 ruman666

Nem rossz film, ezt előre le kell szögezni, de valahogy nem igazán érzek késztetést arra, hogy majd valaha újra meg akarjam nézni. Vicces meg minden, meg a karakterek is szerethetőek, de úgy érzem, ez megint csak egy sorozatgyártott tucatfilm, pedig lett volna benne még bőven potenciál.

2019.04.04 Sniper

Agnés Jaoui és Jean-Pierre Bacri neve ismerős lehet a francia filmek kedvelői között, akinek nem, annak nagyon ajánlom a páros korábbi filmjeit. A Pezsgő és macaron ismét egy kellemes felüdülés, amit jó szívvel merek ajánlani.

2019.04.06 daeril

Bár egy remek kis vígjátékról van szó, a humors álca alatt egy nagyon erős és mély (akár szomorúnak is mondhatnám) történet lapul meg, ami eléri azt, ami ritkán sikerül egy vígjátéknak: hogy elgondolkodtasson. Nagyon erős 4 csillag jár rá tőlem és egy ehhez illő határozott ajánlás!

2019.04.07 majkymi

Ja, hát valahogy pont így képzeli az ember, ha egy francia vígjátékról van szó. Nem csupán a cím miatt, ez a történet gyakorlatilag elpuffogtat minden klisét a francia filmekkel kapcsolatban, amit csak el lehet. Ez persze nem válik terhére a filmnek... Több

2019.04.06 György Kindl

Fertelmes, unalmas, tartalmatlan. Fél óra után kijöttünk, hogy ne idegesítsük fel jobban magunkat.