Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Érdekességek: Ne játssz a tűzzel (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film összbevétele 64 391 669 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 140 652 400 forintot termelt. A hazai mozik összesen 94 246 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 29 millió dollár volt, míg összbevétele meghaladta az 54 milliót.

A Ne játssz a tűzzel a Nickelodeon Movies harmadik, és egyben utolsó 2019-es filmje a Csodapark és a Dóra, és az elveszett aranyváros után.

A Ne játssz a tűzzel forgatása 2019. február 4-én kezdődött meg Burnarby-ben, British Columbiában, és március 29-én ért véget.

A filmet eredetileg 2020. március 20-án mutatták volna be a tengerentúlon, de végül a Sonic, a sündisznó utómunkálatai miatt (mindkét filmet ugyanaz a stúdió gyártja) a bemutatót 2019. november 8-ra hozták előre.

A filmet meglehetősen negatívan fogadták a kritikusok. A Ne játssz a tűzzel mindössze 22 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon.