Ne játssz a tűzzel

Playing with Fire

2022.01.24 Rics

Nekem nagyon tetszett, és rámutat arra, az Életben mi is a fontos igazán.

2020.06.02 Di Canio

Inkább a fiatalabbaknak szóló vígjáték, Cena kezd úgy kinézni mint Schwarzenegger mikor már öregedett. Gyerekeknek biztos tetszeni fog, meg azoknak akik szeretik ha gyerekek csinálják a kalamajkát.

2020.02.01 Spidey

Elment egynek de nem lesz többször megnézve ha rajtam múlik az biztos. Szörnyen kiszámítható volt minden mozzanata a filmnek és a poénok is nagyon unalmasak voltak, mivel az előzetesbe szinte az összeset belerakták sajnos. Családi kikapcsnak egyszer elment.

2020.11.10 Félix

Nem ájulsz el tőle

Nem sikeredett tökéletesre. Nem ájultam el, viszont izgalmas volt, mikor a Jeepben a gyerekek majdnem meghaltak. Nem fogok rá sokáig emlékezni, John Cenatól sokkal, de sokkal többet vártam, de hát a Nickelodeonnak is köze van ehhez az egész filmhez. Most a kisebb gyerekek röhögnek rajta, mert hát ugye nekik szól, de mint mondtam, nem nyűgöz le annyira. Nem mintha én nem röhögtem volna rajta, de hát azért maradandó, felejthetetlen részek nincsenek a filmben. Szerintem nem emlékezem rájuk sokáig. Na mindegy. Egyszer azért nyugodtan megnézhető.

2021.05.28 n,n,n

Nem rossz, de eléggé gyenge. A poénok kiszámíthatóak, egy kicsit lapos a történet, de azért egyszer az életben meg lehet nézni, és azért 1-2 jó poén akadt a filmben, amiken mondhatni én is elmosolyodtam...

2020.11.11 TIBOR

Bejött

Tetszett. John Cena hozta azt a formáját, amit már megszokhattunk tőle. A többi színész is ugyanezt tette. Ami a filmet illeti, hát, jók voltak a poénok, a gyerekek rakoncátlankodása is tetszett, illetve a 4 tűzoltó butáskodása is.

2020.01.28 Chabee

Oké, én alapból nem vártam sokat ettől a filmtől, bár az előzetes alapból könnyed szórakozást ígért, de sajnos minden elvárásomat alulmúlta. John Cena ettől függetlenül remekül alakít, szerintem őt igazán ki lehet emelni a koncepcióból, de így összességében sajnos kihagyható darabnak gondolom.

2020.01.27 jeno

Na, jó...nem mondom, hogy ez a legborzalmasabb vígjáték, amit életemben láttam, de könyörgöm, ennyire gyengén összetákolt forgatókönyvet nem tudom, honnan szedtek, azért érezhetően lett volna mit dolgozni az egészen, arról nem is beszélve, hogy a poénok rettenetesen erőltettek voltak.

2019.12.18 Fintil

Az unokaöcsém imádta, én is jókat derültem rajta. Nem egy világmegváltó film, tényleg inkább gyerekeknek való poénok vannak benne, amik a szülőknek már-már kínosan kínosan egyszerűnek tűnnek. De cserébe nincs meztelenkedés, káromkodás, agresszió, szóval valóban egy családi mozi.

2020.01.26 H.A.

Hozza a családi vígjátékok butácska színvonalát, de igazából kedvelhető film, vasárnapi mozizásra tökéletesen megfelel. Gyerekeknek szórakoztató, felnőtteknek elviselhető kategóriába sorolnám.