Ne játssz a tűzzel

Ne játssz a tűzzel

Playing with Fire
Judy Greer
Finley Rose Slater

Jake Carson egy igazi profi a tűzoltó szakmában, az általa vezetett osztag számára nem létezik lehetetlen. A tűzben edzett csapat sikeresen kiment három gyereket a lángok közül, de az igazán nehéz feladat csak ezt követi: egy ideig ugyanis az ő dolguk, hogy vigyázzanak a lurkókra, ez… Több

Rendező: Andy Fickman
Forgatókönyvíró: Dan Ewen, Matt Lieberman
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2020.01.30.
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2022.01.24 Rics

Nekem nagyon tetszett, és rámutat arra, az Életben mi is a fontos igazán.

2020.06.02 Di Canio

Inkább a fiatalabbaknak szóló vígjáték, Cena kezd úgy kinézni mint Schwarzenegger mikor már öregedett. Gyerekeknek biztos tetszeni fog, meg azoknak akik szeretik ha gyerekek csinálják a kalamajkát.

2020.02.01 Spidey

Elment egynek de nem lesz többször megnézve ha rajtam múlik az biztos. Szörnyen kiszámítható volt minden mozzanata a filmnek és a poénok is nagyon unalmasak voltak, mivel az előzetesbe szinte az összeset belerakták sajnos. Családi kikapcsnak egyszer elment.

2020.11.10 Félix

Nem ájulsz el tőle

Nem sikeredett tökéletesre. Nem ájultam el, viszont izgalmas volt, mikor a Jeepben a gyerekek majdnem meghaltak. Nem fogok rá sokáig emlékezni, John Cenatól sokkal, de sokkal többet vártam, de hát a Nickelodeonnak is köze van ehhez az egész filmhez. Most a kisebb gyerekek röhögnek rajta, mert hát ugye nekik szól, de mint mondtam, nem nyűgöz le annyira. Nem mintha én nem röhögtem volna rajta, de hát azért maradandó, felejthetetlen részek nincsenek a filmben. Szerintem nem emlékezem rájuk sokáig. Na mindegy. Egyszer azért nyugodtan megnézhető.

2021.05.28 n,n,n

Nem rossz, de eléggé gyenge. A poénok kiszámíthatóak, egy kicsit lapos a történet, de azért egyszer az életben meg lehet nézni, és azért 1-2 jó poén akadt a filmben, amiken mondhatni én is elmosolyodtam...

A film összbevétele 64 391 669 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 147 344 429 forintot termelt. A hazai mozik összesen 100 148 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 29 millió dollár volt, míg összbevétele meghaladta az 54 milliót. Szerző: hp

A Ne játssz a tűzzel a Nickelodeon Movies harmadik, és egyben utolsó 2019-es filmje a Csodapark és a Dóra, és az elveszett aranyváros után. Szerző: hp

A Ne játssz a tűzzel forgatása 2019. február 4-én kezdődött meg Burnarby-ben, British Columbiában, és március 29-én ért véget. Szerző: hp

A filmet eredetileg 2020. március 20-án mutatták volna be a tengerentúlon, de végül a Sonic, a sündisznó utómunkálatai miatt (mindkét filmet ugyanaz a stúdió gyártja) a bemutatót 2019. november 8-ra hozták előre. Szerző: hp

(2020. 02. 03.)
A családi film természetesen az örökbecsű tanulságokról sem feledkezik meg, ami kimerül a „szeressük egymást gyerekek, a szív a legszebb kincs” üzenetében. Több

Értékelés: 3.2/10
(2020. 01. 28.)
A harsány röhögésben és a vihogásban ne is reménykedjünk, a viháncolás sem lesz jellemző ránk, talán egy kis kuncogás-féle reakciót képes kiváltani belőlünk a Ne játssz a tűzzel. Több

(2020. 01. 30.)
Ez az égés fájni fog
Nem mondom, hogy ez most így tökéletesen elegendő lenne, de legalább azon sem kell majd bosszankodnom, mennyivel jobb is lehetett volna mindez. Azt már ugyanis az első perctől fogva éreztem, ebből bizony művészet még ennyit is kipréselni. Több