Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Judy Greer

Di Canio   2020. 06. 02.

Inkább a fiatalabbaknak szóló vígjáték, Cena kezd úgy kinézni mint Schwarzenegger mikor már öregedett. Gyerekeknek biztos tetszeni fog, meg azoknak akik szeretik ha gyerekek csinálják a kalamajkát.

Spidey   2020. 02. 01.

Elment egynek de nem lesz többször megnézve ha rajtam múlik az biztos. Szörnyen kiszámítható volt minden mozzanata a filmnek és a poénok is nagyon unalmasak voltak, mivel az előzetesbe szinte az összeset belerakták sajnos. Családi kikapcsnak egyszer elment.

vitto   2020. 01. 28.

Oké, én alapból nem vártam sokat ettől a filmtől, bár az előzetes alapból könnyed szórakozást ígért, de sajnos minden elvárásomat alulmúlta. John Cena ettől függetlenül remekül alakít, szerintem őt igazán ki lehet emelni a koncepcióból, de így összességében sajnos kihagyható darabnak gondolom.

Denisqoo   2020. 01. 27.

Na, jó...nem mondom, hogy ez a legborzalmasabb vígjáték, amit életemben láttam, de könyörgöm, ennyire gyengén összetákolt forgatókönyvet nem tudom, honnan szedtek, azért érezhetően lett volna mit dolgozni az egészen, arról nem is beszélve, hogy a poénok rettenetesen erőltettek voltak.

JamesBont   2020. 01. 26.

Hozza a családi vígjátékok butácska színvonalát, de igazából kedvelhető film, vasárnapi mozizásra tökéletesen megfelel. Gyerekeknek szórakoztató, felnőtteknek elviselhető kategóriába sorolnám.

Ne játssz a tűzzel kritika több»

A harsány röhögésben és a vihogásban ne is reménykedjünk, a viháncolás sem lesz jellemző ránk, talán egy kis kuncogás-féle reakciót képes kiváltani belőlünk a Ne játssz a tűzzel. több»

Nem mondom, hogy ez most így tökéletesen elegendő lenne, de legalább azon sem kell majd bosszankodnom, mennyivel jobb is lehetett volna mindez. Azt már ugyanis az első perctől fogva éreztem, ebből bizony művészet még ennyit is kipréselni. több»

A film összbevétele 64 391 669 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 140 141 660 forintot termelt. A hazai mozik összesen 93 743 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 29 millió dollár volt, míg összbevétele meghaladta az 54 milliót.

A Ne játssz a tűzzel a Nickelodeon Movies harmadik, és egyben utolsó 2019-es filmje a Csodapark és a Dóra, és az elveszett aranyváros után.

A Ne játssz a tűzzel forgatása 2019. február 4-én kezdődött meg Burnarby-ben, British Columbiában, és március 29-én ért véget.