Poker Face

Poker Face

2024.03.11 hátadlegyenelöl

Fuhh. Még egy rész van hátra, kb. 3x futottam neki, de nem bánok egyetlen percet sem. Brutál jó epizódok, abszolút szerethető karakterek. Szeretem. Várom a második évadot.

2023.12.23 Robinson76

Columbo után szabadon

A sorozat legelején az első részben és az évad utolsó, tizedik részében halad valamit a főcselekmény, a köztes részek nem ezt támogatják. A köztes időszakot egyfajta krimibe oltott road movie-nak tekinthetjük, ugyanis hősünk menekülése közben csöppen bele helyzetekbe, melyeknek nyomozás lesz vége. A sorozat hangulata és miliője a 80-as évekre hajaz, de ez jól áll neki. Összességében érdekes és nem hétköznapi forgatókönyvvel rendelkező szériáról van szó, mely végül megnyert magának, így ajánlani tudom másoknak is.

2023.10.21 taba

Ha Columbo nő lenne

Remek krimisorozat, aki látta a Columbót, néhány ismerős elemet felfedezhet a Poker Face-ben, de ez semmit nem ront a sorozat értékén. Natasha Lyonne remekül alakítja a lecsúszott, alkoholproblémákkal küzdő egykori szélhámost, aki különleges képessége révén bűnügyeket old meg. Humor, nagyszerű színészi alakítások, csavaros történetek. Várom a második évadot.

2023.11.13 King Leonidas

Ez a sorozat tiszta hullámvasút. Vannak zseniális epizódok, vannak szimplán csak unalmasak, és vannak akkora blődségek, hogy a falat tudtam volna kaparni tőle. Viszont a színészek a legtöbb esetben kiválóak voltak (rengeteg nagy név feltűnik kisebb-n... Több

2023.09.15 HitGirl

Szórakozatóbbnak találtam, mint először gondoltam volna. A főszereplő nagyon jól nyomja. Izgalmas, helyenként vicces, lekötött, nem is várok sokkal többet egy sorozattól, hogy jónak nevezzem. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

2023.01.30 DóRi

Szórakoztató és simán az a fajta sorozat, amit be lehet darálni pár nap alatt, ami önmagában is pozitív. Nem rossz, érdemes adni neki egy esélyt.