A vadász és a préda

Prey

2022.04.03 Harper

Csalódás volt a Prey

Nagyot csalódtam ebben a filmben, mert bár a témája kifejezetten érdekes és nagy lehetőségeket tartogató, a kivitelezés már kimondottan unalmas és gyengécske. Adott egy 5 fős kis csapat (30-as pasasokból), akik egyikük közelgő házassága kapcsán egy utolsó közös nagy túrára indulnak isten háta mögötti vidékekre. Igen ám, de az elhagyatott erdős terepen ismeretlen személy kezd lövöldözni rájuk. A kirándulás és túra innentől kezdve menekülésbe megy át. Az 5 férfi próbál lakott területre jutni, segítséget szerezni és az egészet ép bőrrel megúszni. A tettes személye - melyet nem árulhatok el természetesen - nagyon gázos, akciói pedig nagyon gyengécskék. Túl sok rejtély és meglepetés nincs a végső fordulatban sem, így a zárás is piszok halovány. Az unalmas rendezés mellett simán lehet híreket olvasni, közösségi oldalakon barangolni, levelezni, bármit csinálni. A végső csattanó miatt azonban kivárja az ember, de igazság szerint ezzel a filmmel elveszteget az életéből két órát. Értékelésem 50% jóindulattal. Főleg a táj miatt.

2022.02.21 BoBamburg

Netflixen futottam bele ebbe a német filmbe. Egy erdőben kiránduló baráti társaság és egy rájuk vadászó őrült története. Semmi újat nem mutat, és azt is rém unalmasan és monoton módon. Pedig bírom az ilyen filmeket, de ez nagyon nem talált be.

2021.09.17 Di Canio

Még jó film is lehetett volna ez, de nem lett. Elég unalmasan indul, később sem lesz sokkal jobb, a vége pedig gyenge.

2021.09.16 stevepisti

Sajnos ez nagyon gyengére sikeredett, semmi izgalom, semmi extra. Pedig jól indul, aztán hosszas menekülés és bumm, vége. Kár is ragozni, nem ajánlom.

2021.09.12 Lóri Ádámcsik

Harmatgyenge

Értelmetlen lövöldözés, össze-vissza, rossz színészi játék. Teljes időpazarlás.

2021.09.18 4EverAlfa

Unalomból unalomba

Gyenge történetvezetés, pedig az alapsztori jó lenne, de olyan összecsapottnak tűnik, hogy csak a gyönyörű természet ad kis vigaszt. A csattanó is teljesen sablonos. Gáz. Pedig a főszereplőnek voltak jó filmjei, de itt semmi nem jött át.

2021.09.13 Lali

Örülnék, ha valaki megnézné ezeket a filmeket, mielőtt kiadják őket. Teljes mértékben időpocsékolás, csak hozzá lehet adni a listához, ami tele van a csalódásokkal, amiket a Netflix okozott - és hosszú a lista.

2021.09.12 Keiichi Tsuchiya

Zéró karaterfejlődés, semmi kapcsolat a visszaemlékezések között, semmi dráma vagy feszültség, egyszerűen kretén befejezés. Nyugodtan kihagyható.

2021.09.12 varisixx

Elfecsérelt idő.

2021.09.10 Anikó Czeczon

Átlagos

Jól indul, de később unottá válik, sehova sem halad a sztori. Egyszer nézhető szerintem, felejthető, nem nagy durranás.

2021.09.10 Mimibónz PK

Pocsék

Igazi nézhetetlen film, kb. nulla sztorival, rettenet pocsék színészekkel...