Bíbor szívek

Purple Hearts

2024.03.31 The Critic

Romantikus és szórakoztató

Elsőre afféle romantikus limonádénak tűnik, de ha elmélyed benne az ember, észreveszi, hogy jók a párbeszédek, a zenék és a konfliktusok is. A főszereplők, Cassie és Luke két eltérő értékrendet vallanak. Cassie (Sofia Carson) egy liberális világképben él, míg Luke (Nicholas Galitzine) igazi katonaként konzervatív ember. Ugyanakkor van bennük közös, hiszen mindketten nehezen boldogulnak, egyikük a gyógykezelése, másikuk pedig tartozása miatt van ráutalva a közös kapcsolatra (és a hadsereg jelentette előnyökre). Nagyon jók a zenék végig a filmben, a kolumbiai származású, csinos színésznő számai feldobják a történetet. Nekem összességében bejött ez a film, noha véletlenül kezdtem bele, végül ott ragadtam a képernyő előtt. Értékelésem azért négy csillag, mert tetszett a filmből áradó üzenet, és élveztem a zenéket, a sztori hangulatát. Ajánlani tudom a romantikus filmek kedvelőinek, és azoknak is, akik szeretik a jó zenékkel aláfestett könnyű kis sztorikat. Százalékban inkább 70, max. 75%-ot mondanék.

2022.08.12 Dorkateo

A 83%-ot erős túlzásnak érzem. B kategóriás filmnek viszont jó. Szépen fotografált, jó a zene, Sofia Carson tehetséges énekes, a filmet láthatóan neki írták. A történet ennek ellenére naivan átlagos, bár a megfelelő pontokon ügyesen nyomogatja a k... Több

2022.09.21 dandelion1983

A magas pontszám miatt egy szép, romantikus filmet vártam, de sajnos elég gyengécske. Az alapsztori rettenetesen kiszámítható, semmi eredetiség nincs benne. Nem túl hiteles a két fiatal szerelme sem, a forgatókönyv iszonyú elnagyolt, így végig kívül ... Több

2022.08.21 Maver17

Nekem tetszett! Bőven jó film.

2022.11.12 Török389133

Aki egy lassú, szomorú drámát akar nézni, annak lehet, hogy valamennyire tetszeni fog, de az előzetese sokkal jobb, mint a film. Nagy romantikára és háborúra ne számítson senki.

2022.08.18 Idknw

Nekem nem tetszett a színésznő énekhangja, számomra nyávogós, nyekergős, én eltekertem ahol énekelt. A történet jó volt, bár teljesen kiszámítható, semmi meglepő nem volt benne. Egy esti limonádénak elmegy.

2022.07.31 arina

Az egész történet kicsit gyors volt, de egy filmtől nem is várhatok mást, mégis tetszett. A szereplők megszínesítették az egészet. Sofia Carson-Cassie jó színésznő, igaz, kicsit idegesített. Voltak eltúlzott, olykor irracionális pillanatai, de mint ... Több

2022.07.29 UmpaLumpa

Érdekesnek hangzott, de megnézve elég abszurd a sztori és olyan szálakon megy a cselekmény, amiket békén kellett volna hagyni és inkább a lényegre koncentrálni.

2022.08.26 Kriszta395865

Egynek elment. A két főszereplőt nem igazán értem, miért is szeretett egymásba, azon kívül, hogy volt egy közös barájtuk, nem olyannak tűntek, akiknek túl sok közös témáik lennének. És ez a katona kultusz sem tetszik.

2022.08.08 Zita9

Tökéletes film. A szereplők jók, a történt jó, a kivitelezés jó, a zenék jók, minden a helyén van. Egyszerre boldog és szomorú. Mindeki, akit csak gondolkodásra késztet a film annak azt ajánlom nézze meg. Nem fogja megbánni.

2022.07.30 Nickname

Nagyon tetszett a film! Hiánypótló a mai világban, végig le tudott kötni. Csak a leírást elolvasva nem tetszett annyira, de amint megláttam az előzetest, tudtam, hogy ez az én filmem lesz.