Ne a karmát okold!

Ne a karmát okold!

¿Qué culpa tiene el Karma?

Amikor a húga és a gimnáziumi szerelme eljegyzik egymást, Sarának ki kell derítenie, hogy az állítólagos balszerencséje a valódi bűnös-e élete kellemetlen eseményei mögött.

(Hupka Adrián)

Rendező: Elisa Miller
Ország: Mexikó
Premier: 2022.08.03. | Netflix (2022.08.03.)

2023.01.14 Crystaldeer

Hiteltelen, szinte már nézhetetlen

Ez a film egyszerűen úgy rossz, ahogy van. A történet egy nagy zagyvaság, a szereplők hiteltelenek, egyikükre se illik rá az adott karakter. A zenész csávó inkább egy meleg pasinak tűnik, semmint valami rocksztárnak, akiért oda vannak a nők, de a többieket se tudom, ki válogatta össze, mert egytől egyig gyenge színész az összes. Mondjuk sok mexikói filmet nem szoktam nézni, de azt hiszem, ezek után se fogok. Ennél még a 90-es évek brazil szappanoperái is jobbak voltak. Mindenkinek azt ajánlom, hogy inkább meg se nézze, mert az égvilágon semmit sem veszít, ha kihagyja.

2022.08.17 Fikatours_blogger

A mexikói filmipar szégyenfoltja

Bosszantóan gagyi a történet, a jelenetek, a szereplők, minden.

2022.08.18 Idknw

A szereplők borzalmasak, nem tudom hol kukázták őket. A köldökig kivágott inges, kamu macsó a gagyi zenéjével egy nagyon kellemetlen jelenség volt. A történet kiszámítható, a megvalósítása pedig nagyon béna lett.

2022.08.03 Ronin

Egy átlagos romantikus film, összességében nem rossz, de semmi új a nap alatt. Elmegy, meg lehet nézni.