Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Klasszikus és eléggé lehangoló romantikus film. Sötét világ az az első szerelem és a szakítás fájdalma az biztos. Ezt mutatja be ez a film, de először persze a boldog szép időt is. Szereplők között a kémia tökéletesen működik. Tinikorom egyik első romkomja.

Leoni   2016. 04. 30.

Fura egy film, tiniként megkaptam kazettán, mert hát anyukám miért is ne gondolta volna, hogy jó ötlet egy film, ilyen borítóval, ezekkel a helyes színészekkel, de azért ez nem egy átlagos romkom. Nekem még akkor sem volt vicces, csak érdekes, és utólag talán most már jobban megértem a szakítás érzés megismerése után az egészet, de mindenesetre a mindenféle barátok és fura beszélgetéseik teszik nem átlagossá ezt a filmet, de ez nem feltétlenül előny.

kadvan95   2017. 07. 16.

Első szerelem, rózsaszín szemüveg, őrület, hullámvölgyek, furcsa élet. Jön a veled vagy nélküled, az egész nehéz, fájdalmas és szép...

Rosario Dawson
Ashton Kutcher