Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Radegund (2019)

A Hidden Life

Radegund

kodin1   2020. 06. 07.

Lélegzetelállító, hihetetlen erős film, amit mindenképp látni kell. Terrence Malick kihozta magából a maximumot, kétségkívül ez a legjobb rendezése.

luba323   2019. 12. 20.

Felejthetetlen remekmű, kicsit talán felrázza az emberiséget. A fő kérdés, amit körüljár, sokakat komoly erkölcsi dilemma elé állít. Azt taglalja, meddig élhet az ember kompromisszumok nélkül, van-e olyan pont az életben, amikor kiegyezhetünk a gonosszal, vagy mindvégig ki kell tartanunk az elveink mellett, akkor is, ha ezzel kockáztatjuk a saját életünket és szeretteink jövőjét. Mély gondolatokat tartalmaz, de nem szájbarágós, viszont felkavaró élmény.

cosmik   2019. 11. 21.

Részemről nagyon ott van ez a film, bár nem kifejezetten egy pörgős sztori, de szerintem nagyon megéri vele türelmesebbnek leni! Talán egy kissé nyersnek meséli el ezt a történetet, de nagyon is szívmelengető az egész.

DJluki   2019. 08. 10.

A képi világának köszönhetően kissé talán nyomasztó az atmoszférája, de ettől eltekintve igazán szívhez szóló történet, amit szerintem akár többször is meg lehet nézni. Nekem nagyon bejött, és csakis ajánlani tudom egy közös filmezéshez!

Bruno Ganz