Hivatali titkok (2019)

Official Secrets

thomino   2020. 07. 16.

Meglehetősen nehéz film, és miután valós események alapján készült, erősen elgondolkodtatott a minket irányító kormányok integritásával kapcsolatban. Mindenképp ajánlom, de eléggé megüli az ember gyomrát.

Tchiva   2020. 04. 07.

Keire Knightley alakítása számomra valami félelmetes volt, mégha maga a teljes film közel sem annyira érdekes. A Hivatali titkok összességében túl sok sémával operál, hogy ne lehessen kiismerni, mi lesz a cselekmény következő dobása, ez pedig ebben a műfajban szerintem nem túl hatásos.

tamas84   2019. 12. 30.

Érezhetően nagyon precízem megírt és kiforrott forgatókönyv alapján készült a film, bár néhány karakter számomra egyenesen idegesítő volt, összességében szerintem adott némi rágcsát az agynak a film.

airbus   2019. 03. 29.

Minden várakozásomat teljesítette, így kell igazán jó politikai thrillert készíteni. Keira Knightley és Ralph Fiennes alakítása félelmetes, a cselekmény megfelelően árnyalt, tökéletesen bemutatja a nagy politikai játszmák mögötti hazugságokat.