Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

urbanistaa   2018. 08. 26.

Nem igazán értem a film lepontozását. Nekem nagyon tetszett, izgalmas, kémkedős, történelmi dráma. Plusz jó dolog benne, hogy valós eseményeken alapszik.

Adepto   2016. 02. 22.

Nagyon tetszett. Röviden annyit tudnék mondani a filmről, hogy egy érdekes sztorit láthatunk, amit a jó színészi játék miatt érdemes megnézni. Ryan Phillippé kifejezetten tetszett, mondjuk vele kapcsolatban talán elfogult is vagyok. Fokozatosan fenntartotta az érdeklődésem és a történet fokozatos felépítésének köszönhetően végig izgalmas volt. Nem azt mondom, hogy nem láttam kategóriájában jobbat, de ez a minőségibbek közé tartozik.

s0ltau77   2015. 09. 05.

Nos nem ez lesz az a film ami megváltja majd a filmipart de legalább eltud szórakoztatni valamilyen szinten. Néha ez is elég, amikor nem vágyik az ember valami hú de nagyra csak egy könnyed kis szórakozásra, arra pedig éppen elég ez.

A Breach-et sok szempontból egy furcsa képződménynek lehet tekinteni: egy egészen régi vágású kémfilmként próbál érvényesülni egy olyan korban, amikor sem a hidegháborús módszerek, sem az ezeket bemutató mozgóképes alkotások nem számíthattak már nagy figyelemre. több»