Vörös rakéta

Red Rocket

2022.11.17 Lóri Ádámcsik

Megosztó lesz

Ez a film is inkább művészi, mint közönségkedvenc lesz. Lesz, aki szeretni fogja, és lesz, aki nagyon nem. Én az utóbbi csoportba tartozom. Nem volt érdekes számomra és vontatottnak találtam.

2022.01.17 Lubi

Vidéki szexfantáziák

Sean Baker jelenleg az amerikai függetlenfilm egyik legautentikusabb alakja. A társadalom peremvidékeire száműzött, szexuálisan kizsákmányolt hőseinek történetei akár a Hollywoodon kívül dolgozó filmesek, elnyomott alkotók, kizsigerelt művészek munka... Teljes kritika

2022.09.06 Fikatours_blogger

Én a régi iskola híve vagyok: egy történetnek legyen eleje, közepe és vége. Itt belecsöppenünk egy társadalmilag alacsony szinten álló család életébe, és csak a hétköznapi konfliktusok tartották fent egy ideig a figyelmemet. A karakterek jók, de úgy vélem, ez édeskevés egy több, mint két órás filmhez.

2022.03.25 kabel

2021 legjobb filmje

Rég látni ilyen üde, valóságos és fergeteges tragédiát. A történet középpontjában egy hatalmas paraszt áll, akinek szerethető aurája nagyon érdekes karaktert formál meg. A film világa és hangulata annyira földhöz ragadt és hihető. A történet pedig pazar, egyszerre komikus, creepy és szomorú.