Csajok hajnalig

Rough Night

A film összbevétele 44 436 928 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 134 431 441 forintot termelt. A hazai mozik összesen 97 822 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Néhány héttel a film premierje előtt bejárta az internetet egy kép, amely a Redditről indult: valaki egy 1967-es fotót osztott meg, amelyen mintha Scarlett Johansson ikertestvére üldögélne vidáman egy férfi társaságában. – Egyszer csak elkezdtek áradni az e-mailek és üzenetek, hogy mennyire hasonlítok valami „Geraldine nagyira” – nyilatkozta a színésznő. – Úgyhogy végül meg kellett néznem. Őrület! Rögtön tudtam, hogy találkoznom kell ezzel a nővel! – Szeretném látni, hogy milyen most az arca, ha beiszik – tett közzé az ismeretlen nőhöz szóló felhívást a neten. – Sőt, szeretném, ha csinálnák egy közös részeg fotót. Jöjjön el a Csajok hajnalig premierjére, és ott ihatunk együtt, Geraldine! A színésznő vállalta, hogy útiköltséget és szállás is fizet a nőnek, aki majd ötven éve úgy nézett ki, mint amilyen ő most… hogy a premieren szembenézhessen a jövőjével. (IC Press) Szerző: hp

A filmet rendező Lucia Aniello elmondása szerint nagyon szerencsésnek érkezte magát, hogy ilyen színészgárdával dolgozhatott. "A legvadabb álmaiban sem gondoltam volna, hogy ilyen szintű kémia lesz köztük - nincsenek rá szavak. Sokan ismerték is egymást, de voltak köztük olyanok, akik dolgoztak is már együtt, így tényleg olyan érzés volt, mintha mindig is barátok lettek volna" - árulta el a Buzzfeednek adott interjújában. Szerző: hp

A film korhatáros előzetese a Buzzfeed-en debütált. Szerző: hp

A Csajok hajnalig szkriptje (Lucia Aniello, Paul W. Downs) szerepelt a legjobb le ne forgatott forgatókönyvet hollywoodi feketelistáján.Szerző: hp

A Csajok hajnalig az 1998-as Ronda ügy női főszereplős remake-je.Szerző: hp

A film eredeti címe Rock That Body volt, ezt változtatta meg később a stúdió a Rough Night-ra (Vad/kemény éjszaka).Szerző: hp

A Csajok hajnalig Lucia Aniello rendezői debütálása.Szerző: hp

A film forgatási munkálatai 2016. augusztusában kezdődtek meg a New York állambeli Saddle Rock-ban. A forgatás szeptember 26-án ért véget Mount Vernonban.Szerző: hp

A film zeneszerzői, Skrillex és Cliff Martinez korábban a Spring Breakers - Csajok szabadon című filmben felcsendülő dallamokon is együtt dolgoztak. Szerző: hp