Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Let it happen   2019. 01. 26.

Egyáltalán nem voltam tőle elájulva! Az előzetes jobban tetszett, mint a film! Egyszer kétszer meg lehet nézni, de egyáltalán nem olyan, ami valaki kedvence lesz! Voltak benne poénok, ezek felhúzták egy kicsit!

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 02.

Ha ki akarod kapcsolni az agyad, tökéletes választás

Számomra ez a film eddig az idei év „bűnös élvezet” kategóriájának éllovasa. Minden egyes momentuma olyan, amitől alap esetben a fejemet fognám és azt kérdezném magamtól, hogy ki az, aki egy ilyen vígjátékot kiad a kezéből, de aztán jött egy-két értékelhető és valóban vicces jelenete, s a végén úgy jöttem ki a moziból, hogy végül is egy elfogadható kis komédia lett belőle, minden kínos része ellenére is. Én például kihagytam volna belőle a féltékeny vőlegény felnőtt pelenkában való száguldását, mert az szerintem inkább szánalmas volt, mint vicces, de hát….egye fene. Igen, van benne némi Másnaposok beütés, csak itt nem az alkohol lesz a bajok okozója, hanem a kokain, no meg az emberi hülyeség... több»

HercegPeter   2018. 05. 26.

Csak magamat hibáztathatom, mert tudtam hogy nem kellene megnézni mégis megtettem. Nem értem mit lehet ezen enni. Ez a film másfél órányi szemét. Az összes poén alpári és altesti. Egyedül a fiúk visszafogott borkostólója ad okot egy kis mosolyra. Semmi eredeti nincs benne. Scarlett Johansson még oké, és Zoe Kravitz is elmegy, de a másik három csaj kimondottan irritáló. Közülük is kiemelkedik Jilian Bell, aki Amy Schumerrel és Rebel Wilsonnal olyan triót alkot, akik bármiben is szerepelnek én tuti a falra mászom tőlük. Peller Annáról már jól tudjuk, hogy ügyesen szinkronizál akcentussal, hiszen a Modern család Gloriáját élvezet hallgatni, de itt most hihetetlen mértékben idegesítő volt. Ha nagyon próbálkozok azért tudok egy-két dicsérő szót is mondani, például a zene az rendben van. Valamint Demi Moore és Ty Burrel párosa is tetszett, bár akkor sem értem miért vállalták el ezt a szerepet. Sajnos az utóbbi évek vígjátékai nagyon rossz irányba haladnak.

MMcFly2015   2017. 06. 17.

Nem lett rossz, de szinte minden momentumát láttuk már más filmbe. Hóbortos hétvége, Másnaposok-féle vígjátékokhoz sikeresen felsorakozik. Jillian Bell színésznővel még mindig nem sikerült megbarátkoznom, de Scarlett Johansson színészi tehetsége sikeresen megmutatkozott, és lenyomja az összes csajt a filmben. Az előzetesben látott poénok mellé akad bőven - okkal korhatáros - duma és poénos jelenet is, teljesen szórakoztató. Egy idő után villámcsapásként berakták a barátnők közti feszültséget drámaként, ami kicsit lelohassza a poén bonbákat, és utána nehezen tud felzárkózni újra a film. A vége felé már a Fekete özvegyként jól ismert színésznő bénázós akciójelenete szórakoztatott inkább. Nagyon ,,jó volt" látni esetlen nőként, nem szuperhősként. A lezárás összecsapott, amiért kár, így nem tudtam a mozitermet maximális elégedettséggel elhagyni, de még így is megmarad egy laza szórakozást nyújtó szerethető csajos vígjátéknak.

HETEDIK   2017. 06. 28.

Iszonyat gagyi egy film. Egyszer tudtam röhögni, mikor a bránerorientált nagydarab nő hátraesett a színpadon. Alpári, szexista humorral próbálták eladni ezt a szart, jó nagy bukta lett belőle. Nem véletlenül....

Lucia Aniello
Lucia Aniello
Scarlett Johansson

A legjobb Scarlett, aki lubickol a karót nyelt szenátorjelölt szerepében. A mimikája, a gesztusai sokszor viccesebbek, mint a neki írt dialógusok, és ez inkább a színésznő dicsérete, mint a forgatókönyv kritikája. Ha csak annyit ér el ez a korrekt egynyári vígjáték, hogy bedurrantja Johansson komikusi karrierjét, már megérte megcsinálni. 65/100 több»

Igazi felnőtt szórakoztatás a Csajok hajnalig című vígjáték, valahol a jóízlés határán még innen. 6,5/10 több»

A film összbevétele 44 436 928 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 134 431 441 forintot termelt. A hazai mozik összesen 97 822 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Néhány héttel a film premierje előtt bejárta az internetet egy kép, amely a Redditről indult: valaki egy 1967-es fotót osztott meg, amelyen mintha Scarlett Johansson ikertestvére üldögélne vidáman egy férfi társaságában. – Egyszer csak elkezdtek áradni az e-mailek és üzenetek, hogy mennyire hasonlítok valami „Geraldine nagyira” – nyilatkozta a színésznő. – Úgyhogy végül meg kellett néznem. Őrület! Rögtön tudtam, hogy találkoznom kell ezzel a nővel! – Szeretném látni, hogy milyen most az arca, ha beiszik – tett közzé az ismeretlen nőhöz szóló felhívást a neten. – Sőt, szeretném, ha csinálnák egy közös részeg fotót. Jöjjön el a Csajok hajnalig premierjére, és ott ihatunk együtt, Geraldine! A színésznő vállalta, hogy útiköltséget és szállás is fizet a nőnek, aki majd ötven éve úgy nézett ki, mint amilyen ő most… hogy a premieren szembenézhessen a jövőjével. (IC Press)

A filmet rendező Lucia Aniello elmondása szerint nagyon szerencsésnek érkezte magát, hogy ilyen színészgárdával dolgozhatott. "A legvadabb álmaiban sem gondoltam volna, hogy ilyen szintű kémia lesz köztük - nincsenek rá szavak. Sokan ismerték is egymást, de voltak köztük olyanok, akik dolgoztak is már együtt, így tényleg olyan érzés volt, mintha mindig is barátok lettek volna" - árulta el a Buzzfeednek adott interjújában.

A film korhatáros előzetese a Buzzfeed-en debütált.