Rokonlelkek

Rokonlelkek

The Art of Getting By
sptt

George, a magányos és fatalista tinédzser, aki úgy jutott el a végzős évfolyamig, hogy egy napot sem tanult igazán, összebarátkozik Sallyvel, a népszerű, de bonyolult lánnyal, aki felismeri benne a rokonlelket.

(nagymarti82)

Rendező: Gavin Wiesen
Író: Gavin Wiesen
Zene: Alec Puro
Premier: 2011.01.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.03.22 sptt

Igen, tudom, erről a filmről nagyon sok rosszat el lehet mondani. Tele van klisékkel, kiszámítható, hatásvadász stb. El tudom képzelni, hogy ha egy másik pillanatban nézem meg, akkor azt mondom, hogy egy ennyire romantikus (értsd: nyálas) filmnek egy... Több

2017.04.17 indingo

Nincs különleges története, de számomra mégis egy nagyon kedvelhető film volt. Freddie Highmore játéka nagyon természetes és hiteles volt.

2019.11.21 Eniq

A színészek miatt néztem meg a filmet. Nekem egyáltalán nem tetszett se a történet, se a színészi alakítás. Annyira unalmas volt számomra az egész, alig vártam, hogy vége legyen, sokkal többet vártam ettől a filmtől, kár érte.

2015.06.28 Mócii

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

2015.01.28 Bernyke

Nagyon élveztem a filmet. Érdekes, romantikus. Jól eljátszotta ezt a szerepet is Emma. Csillagos ötös.