Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Simone - Sztárcsináló 1.0

indingo   2019. 06. 27.

Miért is tudnak egyesek lelkesedni és rajongani egy személyért, akit csak felületesen és külsőségek alapján ismer, pedig sajnos a valóságban is akadnak ilyenek. Ha a mélyére nézünk a témának talán még jó is lehetne, de nem ez volt az alkotók célja, ezért csupán csak annyi a film amennyit látunk belőle.

Syracuse   2015. 05. 13.

Ez egy olyan film, amit nem igazán tudok hová tenni. A története rémegyszerű, adott a kiégett rendező, aki nem talál szponzorokat az új filmjéhez, ráadásul a főszereplő is otthagyja a forgatást, így emberünk kreál(tat) magának egy virtuális színésznőt. Vígjátékhoz kevés a poén, azok is csak egy-egy mosolyt csalnak a néző arcára, drámához viszont túlzottan komolytalan az egész. Al Pacino nélkül nem kapna 3 csillagot sem.

somi   2015. 11. 23.

Egyszerű történet, remek színészek, megfelelő egyensúly a dráma és a vígjáték között. Nekem mégis hiányzik belőle valami, mintha a poénok nem ütnének eléggé, pedig a színészgárda jártas a műfajban.

Winona Ryder
Evan Rachel Wood
Pruitt Taylor Vince
Jason Schwartzman
Al Pacino

A rendező Andrew Niccol később feleségül vette a főszerepet alakító Rachel Robertset.