Salvador (1986)

Salvador

elekm90   2021. 02. 23.

Igazán csak a második fele tetszett, ott már felpörögtek az események, és volt fókusza a filmnek. Az elején ezt nem nagyon éreztem még, a karakterek inkább csak sodródtak az eseményekkel. James Woods alakítása bejött, de Richard Boyle-lal mint szerep... több»

Hitman   2016. 04. 04.

Ngayon jó a főszereplő, és Oliver Stone is, számomra egy titokzatos rendező, aki tud brilliánsat és nagyon gyengét is alkotni. Ez a film a jobbak közé tartozik, az eleje, a történet fölfuttatása nem annyira ütős, szerencsére a második fele már nagyon izgalmas.

lexlutor   2016. 01. 26.

Nagyon érdekes és izgalams film a fotóriporterekről, ami nem szűkölködik kritikában sem az amerikai rendszer felé.

grigoriy1rem   2015. 07. 17.

Oliver Stone első igazán jelentős rendezése ez a film, és James Woodsszal való együttműködése nagyon sikeres volt. Érthetően megfogalmazott politikai álláspontok, remek kivitelezés.

James Belushi
James Belushi
John Savage

A film szerepel az 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című listán.

(Norbi)

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított, "101 War Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Háborús film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben (2009).