Berto49   2017. 07. 27.

Az éjféli cowboy (Jon Voight) itt egy újságírót játszik, aki beépül a nácik mentőszervezetébe. Frederick Forsyth regénye alapján. A film nem tetszett annyira, hogy a regényt is elolvassam, de egy alkalomra jó kikapcsolódást nyújtott, bár nagyon a Sakál napja színvonala alatt van. Különösen a vége volt nagyon összecsapott, egy ember áll bosszút a Hóhéron, akiről kiderül, hogy az újságíró apjának is a gyilkosa volt.

ovejuna   2016. 10. 07.

Volt idő, amikor Forsythnak nem kellett szégyenkeznie a filmes adaptációk miatt. Ez, a Sakál után az egyik legjobb.

tamas84   2016. 08. 29.

Tisztára mint egy James Bond-féle akciókrimi, ugyanolyan, csak kicsit jobb történettel és kevesebb akcióval.

Jon Voight