SEAL Team

Egy maroknyi elit tengerészgyalogos életének mindennapjai és munkája, ahogy megtervezik és végrehajtják a legveszélyesebb küldetéseket.

(csd)

Premier: 2017 | Netflix (2022.01.01.) | SkyShowtime (2023.02.14.)

1. évad (2017) - 22 epizód
6. évad (2022) - 4 epizód

Max Thieriot
Neil Brown Jr.

2019.05.08 valaki321

Láttam, de nem tengerészgyalogosok (Marines) hanem tengerészek (Navy). Az Amerikai Egyesült Államok Fegyveres Erőinek (USAAF) ez 2 külön ága (branch). Amúgy sorozat okés. Fontos, még megjegyezni, hogy elvileg ez a team az elit az eliten belül. Elvileg a Bravo team a DEVGRU része (régebbi nevén Team Six).

2019.04.07 kota

Ajánlom... Az akció részek kifejezetten színvonalasak, sőt... ahogy egyre alakul a sztori, úgy lesz egyre jobb és összefüggő. Az akció közti részek kicsit gyengébbek. Az 1. évad közepe táján nagyon beindul a dolog.

Értékelés: 8.3/10
(2018. 05. 13.)
Seal Team - majdnem olyan jó mint a The Six
Kiváló akciószéria! Láttam már jobbat azért, de abban úttörő, hogy a színészek teljes menetfelszerelésben parádéznak a képernyőn, ezért az arcukra kiülő izzadtság, fáradtság, fájdalom igazi. A forgatások előtt igazi Seal-es kiképzésen vettek részt a szereplők, hogy fizikailag bírják a több tíz kilós felszerelést. Természetesen a lőfegyverek hatásta... Több