Sergio

Az amerikai megszálló erők megjelenését követően Irakban óriási zűrzavar tör ki. Sergioa Vieira de Mello, az ENSZ megbízottja páyafutása legkockázatosabb megbízatását teljesíti, mellyel az életét kockáztatja. A Greg Barker rendezésében készült drámában Wagner Moura és Ana de Armas játssza… Több

Rendező: Greg Barker
Forgatókönyvíró: Craig Borten
Premier: 2020.01.28.
Ana de Armas
Ana de Armas

2020.04.13 juliS

Nagyon vártam a filmet, de nem mondhatom egyértelműen, hogy tetszett. Végig úgy éreztem, egy elhivatott ember történetére próbál fókuszálni, de közben nem tudja elengedni az erőfitogtatást, az amerikai csapatok fényezését. Lazítani kellene már ezen a vonalon.

2020.03.04 Randallot

Kellett hozzá némi türelem, de szerintem nagyon megérte. Én még órák múlva is agyaltam azon, amit láttam, és szerintem annak ellenére, hogy ez egy nagyon lassan csordogáló történet, nagyon mély nyomot tud hagyni az emberben.

2020.04.01 ovejuna

Igencsak nagy meglepetés volt a Sergio. Igazán nem számítottam arra, hogy ennyi ismeretlen színésztől ilyen remek teljesítmény látom majd. A történet nem túl szövevényes, de hihetetlenül jól van felépítve az egész. Engem teljesen lebilincselt.

2020.02.12 Attila

Izgalmas történet, Sergioa Vieira de Mell megérdemelte, hogy film készüljön róla. Azért nem árt, ha a nézőnek van némi háttérismerete az eseményekről, nem vagyok benne biztos, hogy azok hiányában is érthető és élvezhető a film.

(2020. 07. 07.)
Drámai ensz-jelentés
A Sergióban igazából az arányérzék figyelemreméltó, ám épp ennek következtében nem lesz sem igazán szirupos, de nem is annyira életszerű. Több
Az új pápa
Eufória