Sesame Street

A Szezám utca című bábsorozat kicsiknek és nagyoknak nyújt immár negyven éve maradandó élményt, hiszen karakteres bábjai igazi kultikus arcokká váltak az idők során. A történet főhősei állatok, akik mindannyian a Szezám utcában laknak. Élethelyzeteik… Több

Premier: 1969.07.21.

2017.08.24 Deku

Én ebben nem vagyok biztos, de régen ez valamiért ijesztett. Nagyon nagy félelmet hozott ki belőlem ez a sok beszélő bábú. Persze ma már jópofa és szórakoztató.

2015.11.05 Katalin21

Gyermekkorom kedvenc meséje, Mindig néztem esténként, éNekeltem a benne lévő dalokat, és mindig sokat mosolyogtam rajta. Nagyon szerettem. Sőtt még a mai napig is néha megnézem.

2015.03.09 papaja

Nagy öröm volt gyerekként nézni ezt a vidám és színes forgatagot gyerekként. Szerettem a sutaságukat és kedves, bohókás, kalandos életüket. Most a kislányom is nagy élvezettel nézi a Szezám utca lakóinak mozgalmas hétköznapjait.

2015.07.31 justynaw

Kultikus bábsorozat, melyen nem is tudom hány generáció nőtt fel. Bátran ajánlom kisgyerekes szülőknek, a sok vicces jelenet és karakter biztosan sok újat és sok örömet ad a kis lurkóknak. Nálunk ez így volt.