Shelley (2016)

Shelley

Queenakasha   2018. 03. 26.

Amennyire jól kezdődött annyira rossz lett a végére. Már az adatlapja felkeltette az érdeklődésem és bizakodóan kezdtem el nézni, egy darabig rendben is volt, nagyon kísérteties volt a helyszín és kellően furcsák az emberek, aztán a "nem történik sem... több»

BThomi   2017. 01. 28.

Sikerült megnéznem egy amolyan se filmet. Se íze, se bűze, története van, de ugyanakkor mégsincs. Egyedül a helyszín az ami értékelhető volt. Így kell ablakon kidobni a pénzt, na ez művészi.

Topicica   2017. 02. 08.

A hangulata nem volt rossz, de én ezt nem értettem. Az öreget se tudom, minek járt hozzájuk, az áramfóbia okát meg a kutyát sem értettem, és így tovább, a végéről nem is beszélve.

Buffy   2016. 10. 22.

Egy északi kiadású Rosemary Gyermeke típusú film, ami azért még így befejezetlenségében is többnek hiszi magát, mint bármi ezen a világon.

stif   2016. 04. 22.

Az utóbbi időben gombamód elszaporodtak a terhességgel kapcsolatos horrorfilmek, mint pl ez is. Valami a dráma és a horror közt, de inkább dráma, fantasztikus külső terekkel. Mindezzel együtt semmi újat nem tudott hozzátenni a Skandináv, borongós témájú, horror elemmel átszőtt filmek csapatához.