Gyémánthajsza

Siberia
issue
Pavel Lychnikoff
Keanu Reeves

Lucas Hill a legjobb a szakmájában, és ezt tudja is magáról. Ám amikor a sikeres gyémántkereskedő Északra utazik, hogy egy üzletet üssön nyélbe, hamar rájön, hogy ezúttal rossz lóra tett. A gyanús vállalkozótól vásárolt gyémántok eredete ugyanis kétséges, és a tét ezúttal sokkal nagyobb, mint… Több

Rendező: Matthew Ross
Forgatókönyvíró: Scott B. Smith, Stephen Hamel
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2018.11.15.

2019.09.18 BoBamburg Nézhetetlen

Egyetlen pozitívuma a filmnek, hogy már az elején kiderül, hogy ez unalmas és vonatott lesz, így nem éri meglepetés az embert. Nagyjából 20 percig néztem, mikor rájöttem, hogy ha ez ilyen marad, lassan kikapcsolom. Aztán mégegyszer 20 percig néztem k... Több

2018.12.22 Varga_Júlia

Indokolatlanul kevés szó esik a gyémántokról, és indokolatlanul sok a párkapcsolatokról. Nem igazán tudtam eldönteni, hogy pontosan miről is szól ez a film.

2019.06.03 kozse48

Rossz.

De csak a tartalom, ezen belül a párbeszédek, a meseszövés, a színészi játék ripacs szintű. Egyszeri használatra sem ajánlom.

2019.07.15 Bizsu82

Keanu Reeves ebben a filmben is hozza aformáját. Meggyőzően, hitelesen alakít. Fordulatos, érdekes film. Van benne csavar, nem kiszámítható, nem sablonos. Kategória kedvelőinek érdemes megnézni!

2019.06.15 FGyula Nézhetetlen

Nem lehet kellőképpen lehúzni

Rettenetes. A film gyakorlatolatilag irgalmatlan unalmas. A cselekmény kb annyi hogy a főhös ideges, szeretkezik, lelövik. Hurrá visszatértek a kilencvenes évek történet nélküli filmjei ahol a történet kb ennyiröl szolt. Ezért a film idejének kitöltése céljából tele rakják ágyjelenettel és semit mondo párbeszédekkel.

A filmben elhangzik egy orosz mondás: "Sajnálom a madarat". Amikor a madárállomány dél felé haladt a tél elől, egy kis, de büszke madár azt mondta, "Egyenesen a naphoz repülök!". Magasabbra és magasabbra szállt, de hamarosan megégette a szárnyait, és egy mély szurdok aljához esett.Szerző: Thibo84

Először Nicolas Cage-nek ajánlották fel a szerepet, ám ő elutasította azt, majd Keanu Reeves-hez fordultak.Szerző: Thibo84

A film nemezisét az orosz színész veterán, Pasha Lychnikoff alakítja. Lychnikoff eddigi pályafutása során több mint 80 filmben játszott, melyek nagy részében negatív karaktereket formált meg. , Szerző: hp

A film női főszerepét alakító Ana Ularu elmondta, hogy épp Párizsban volt, amikor megkapta a forgatókönyvet. A színésznő még aznap beszélt a rendezővel, Matthew Rossal Skype-on, és örömmel elfogadta a felkérést. Szerző: hp

"Katya szerepére egy igazán erős karakterre volt szükségünk, és Ana Ularu épp ilyen színésznő. Pont azt nyújtotta, amiben bíztunk" - árulta el a rendező, Matthew Ross. A romániai színésznő korábban is dolgozott hollywoodi produkciókban, a közönség Ron Howard Infernójában, és a Jennifer Lawrence és Bradley Cooper nevével fémjelzett Serenában is láthatta. Szerző: hp

Értékelés: 5.5/10
(2018. 11. 16.)
Fáradt Keanu Reeves fáradt amerikai üzletembert alakít egy fáradt szibériai fogócskázás közepén. Több