A Thomas Crown-ügy (1999)

The Thomas Crown Affair

indingo   2019. 09. 16.

Többször is nézhető film ami nem csak egy képrablás, hanem egy milliárdos férfi és a biztosítási nyomozónő viszonyát is elénk tárja. Neves szereposztás és érdekessége, hogy az 1968-as verzióban szereplő Fay e Dunaway is szerepel ebben a feldolgozásban.

pqrs   2016. 02. 09.

Bár vannak benne gyengébb elemek (Rene Russo) azért a film nagy része ötletes, vicces, humoros, így remek szórakozást nyújt!

Phalanx   2016. 07. 05.

Rene Russót nem annyira bírom, nekem ő egy kicsit lerontotta a filmet, ami amúgy egész jó lett volna. Jó kis történet, ami le tudott kötni végig, nem unatkoztam, nem voltak vontatott részek nagyon.

JamesBont   2015. 08. 17.

Nem rossz film, igazából semmi különös nincs benne szerintem. Egy kicsit nyálas - amire Pierce Brosnan és Rene Russo személye is nagyban rátesz -, de nem feltétlenül kellemetlenül, egyszer legalábbis meg lehetett nézni.

Az ötlet, hogy a hőkamerákat a szokatlan hőmérséklet használhatatlanná teszi, John McTiernan rendezőtől jött, aki egy korábbi filmje, az 1987-es Ragadozó forgatásánál tapasztalta, hogy mikor a hőmérséklet egy bizonyos pont fölé kúszott, a hőkamerák meghibásodtak.

(kázsé)

Pierce Brosnant a hajós jelenetnél nem helyettesítette kaszkadőr.

(kázsé)

A jelenetet, amiben Catherine "meglasszózza" Thomast a törölközőjével tizenhatszor kellett felvenni.