Némaság

Silence

2017.08.27 T.Andras

Nem a film tehet róla, hogy nekem annyira nem tetszett, nem kötött le, hanem valószínűleg az a tény, hogy nem vagyok oda ezért a műfajért. Saját nemében viszont igen jó, ezért jár neki a négy csillag.

2017.12.06 Imlah

Alapvetően nem rossz film, de kicsit lehetne pörgősebb. Néhol vontatott. A cselekménye érdekes és a színészi alakítás is színvonalas, magával ragadó, érdemes megnézni!

2017.03.17 Zsombi

Zseniális film, nem könnyű, cseppet sem az, de nagyon megéri. Scorsese egyszerűen nem tud hibázni... Adam Driver és Liam Neeson pedig akkorát játszik, hogy öröm volt nézni. Készüljetek fel, hosszú utazás lesz, de minden perce tartogat valamit.

2017.03.28 VK

Megrendítő , színvonalas dráma, ami elgondolkoztatja a nézőt. Megfogó és magával ragadó. Moziban igazi élmény volt. Ajánlom megnézni! Nekem nagy élméány volt.

2017.08.22 zaphirisz

Nem könnyű film, de értékes alkotás. A vallási alapú üldöztetés egy olyan szegmensét mutatja be a maga nyers kíméletlenségével, amely eddig nem volt a figyelem középpontjában. Azok számára, akik még nem szembesültek olyan helyzetekkel, ahol a hitük -... Több

2017.03.05 laci044

Martin Scorsese egyik legprofibb alkotása. Annyira kimért minden jelenet, hogy az valami elképesztő egy kész technikai csoda. A másik nagy pozitívuma a színészek. A japán színészek jók, viszont Andrew Garfield és Adam Driver fantasztikusak! Liam Nees... Több

2017.07.31 KatalinGulyas1982

Hála Istennek ezért a filmért! Mindenben nagyszerű: a színészek, a történet, a végkifejlet -erre van most szükség. Nem a nyomasztó, rothadt, züllött, fojtogató dekadens vackokra.

2019.02.23 CsNika

Elgondolkodtató történet. Nehéz témát dolgoz fel, szerintem lehetett volna nem ennyire szájbarágósan is - a vége kicsit kiábrándított. Az eleje nagyon tetszett, de a vége már vontatottra sikeredett. A táj gyönyörű, a bemutatott kultúra is érdekes.

2017.03.16 cvölf

Most a scorsese fanok biztos megköveznek majd, de ez film a nyilvánvaló erényei mellett igen-igen unalmas és lassú. Biztos belőlem hiányzik a nyitottság az ilyenre, de van egy olyan érzésem, hogy vagyunk még ezzel így páran. Óvatosságra intek mindenkit, nézzétek meg az előzetest előbb, én nem tettem.

2018.01.02 ComptonBene

Scorsese olyat alkotott amit mostanában nem nagyon lehet látni. Igazi régimódi klasszikus mozi. Imádtam minden percét.

Túl nagy falat ez a népnek.