Sohasem ártok (1997)

First Do No Harm

juliS   2016. 01. 25.

Meryl Streepnek nagyon jól áll ez a szerep, nem csoda, hogy a film bezsebelt pár díjat. Sose gondoltam volna, hogy az epilepszia ilyen komoly betegség :( Szomorú hangulatú, szép dráma ez a film.

mártilány   2015. 04. 30.

Az egyetlen problémám ezzel a filmmel, hogy lovat ad(hat) a konteók hívei alá, mert anyuka először elfogadja a diagnózist, a kezelésre is rábólint, de végül mégis más utat választ, mert az orvosok mégse értenek annyira a gyógyításhoz, mint ő. Szóval na, elég meredek üzenetet is közvetít(het). Persze lehet, ez már csak az én paranoiám, mostanában túl gyakran botlok bele gyíkember hívőkbe. Ettől eltekintve ez egy remek dráma annak ellenére, hogy hozza a jól bevált beteg gyerek-szerető szülő klisét.