Mocsárlény: A sorozat

Swamp Thing

2021.06.22 Szentgróti Patrik

Nagyon jó felépített sorozat, a hangulata is rendben van. A színészeket jól eltalálták, a misztikus részt kicsit erőltetettnek találtam. Kár, hogy elkaszálták.

2020.01.20 indingo

Remek hangulatú sorozat, különleges atmoszférát teremtett. Tetszettek a zenék és a mocsár mint helyszín is izgalmas volt.

2020.01.27 Szilonka

Egy gyönyörű virológus meg egy szörny. Pont mint egy modern Szépség és szörnyeteg történetben. A story érdekes volt, kár hogy nincs befejezése.

2020.03.06 Lonka

Látványos és izgalmas sorozat volt. Végig pörgött, a maszkok is elég jók. A szerelmi szál sem a megszokott.

2019.09.18 rainman

Az első DC-s sorozatom, összességében kellemes élmény volt, viszont közel sem hibátlan. Az első rész után abbaakartam hagyni, egyáltalán nem rántott be. A harmadik résznél érte el, hogy kíváncsi legyek, és maradjak a végéig. A legemlékezetesebb szál ... Több

2020.09.22 jfruzsi97

Nekem tetszett úgy összességében. Jó fantasy sorozat, magaba film hangulata, az a sötét kisváros. Kár, hogy vége. Ha még adtak volna neki esélyt nem is így vegződött volna. Mert sajnos a vége nekem nagyon nem tetszett.

2020.09.09 Timcsi

Maga a történet nem új, bár a megvalósítás és maga a szörny ebben a szériában a legjobb.

2020.01.05 petraszab

Sajnálom, hogy megbukott a sorozat és nem lesz második évad, pedig egy izgalmas és látványos, bár helyenként kicsit véres sorozat volt.

2020.11.04 H.a.n.n.a

Csúnyán elkaszálták a sorozatot. Szeretem az ilyen picit misztikus, de történettel rendelkező sorozatokat. Volt benne egy kis romantika is. Én szerettem.

2020.01.05 dovetusfurdo

Lezáratlan szál

Nehéz úgy beszélni egy sorozatról , hogy tudjuk a készitők szerettek volna egy második évadot , de a kiadó nem. Így nyilván maradtak kérdések amiket nemtudtak lezárni az első évad végén. Összeségben nem egy rossz sorozat, utolsó részek nekem már kicsit laposra sikeredtek , de előtte voltak igazán jó ötletek , kivitelezések.