Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Mocsárlény: A sorozat (2019)

Swamp Thing

Szentgróti Patrik   2021. 06. 22.

Nagyon jó felépített sorozat, a hangulata is rendben van. A színészeket jól eltalálták, a misztikus részt kicsit erőltetettnek találtam. Kár, hogy elkaszálták.

indingo   2020. 01. 20.

Remek hangulatú sorozat, különleges atmoszférát teremtett. Tetszettek a zenék és a mocsár mint helyszín is izgalmas volt.

Szilonka   2020. 01. 27.

Egy gyönyörű virológus meg egy szörny. Pont mint egy modern Szépség és szörnyeteg történetben. A story érdekes volt, kár hogy nincs befejezése.

Lonka   2020. 03. 06.

Látványos és izgalmas sorozat volt. Végig pörgött, a maszkok is elég jók. A szerelmi szál sem a megszokott.

Timcsi   2020. 09. 09.

Maga a történet nem új, bár a megvalósítás és maga a szörny ebben a szériában a legjobb.

jfruzsi97   2020. 09. 22.

Nekem tetszett úgy összességében. Jó fantasy sorozat, magaba film hangulata, az a sötét kisváros. Kár, hogy vége. Ha még adtak volna neki esélyt nem is így vegződött volna. Mert sajnos a vége nekem nagyon nem tetszett.

petraszab   2020. 01. 05.

Sajnálom, hogy megbukott a sorozat és nem lesz második évad, pedig egy izgalmas és látványos, bár helyenként kicsit véres sorozat volt.

Az epizódok nagy részét Bruce Springsteen dalai alapján nevezték el.

(Thibo84)

A 2. részben Abby (Crystal Reed) és Liz (Maria Sten) meglátogatja Daniel Cassidy (Ian Zierling), egy fiatal színész videóáruházát. A falon az egyik filmposzteren a Kék Ördög látható. A Kék Ördög egy DC képregénykarakter, aki gyakran társul a Mocsárlénnyel.

(Thibo84)

Adrienne Barbeau, a Mocsárlény (1982) című film főszereplője a sorozatban vendégszereplőként a járványügyisek egyik orvosa, Dr. Palomar.

(Thibo84)

A Louisiana állambeli Marais város kitalált hely. A Marais francia szó, jelentése mocsár.

(Thibo84)

Minden sablonjellegű megmozdulása, és esetenkénti lassúsága ellenére elmondható, hogy a Mocsárlény egy igazán színvonalas sorozat lett, ami méltó adaptációja is egyben a képregényeknek. több»