Képek

Forgatókönyvíró: Sean Donohue
Premier: 2023.04.22.

2023.11.08 kabel Nézhetetlen

Pornóparódia pornó nélkül?

Nehezen értelmezem ezt, a film konkrétan annyira rossz, hogy akik csináltak vagy nem láttak még filmet életükben, vagy direkt csinálták ilyenre. A színészkedés minősíthetetlen, tényleg csak amatőr felnőttfilmek jutottak eszembe róla. Részben azért is, mert a film színészei néha teljesen indokolatlan jelenetekbe vannak dobva. Például 8 percen keresztül nézzük, ahogy két nő tusol és a kamera szinte exkluzív a melleiket mutatja. Értelmezhetetlen, mert néhány rész még egy 70-es évekbeli exploitation filmben is lehetne, de ezeket is nagyon nehéz élvezni, mert itt is borzasztó minden a világítástól a dialógusokig. A film olyan magasan inkompetens minden téren, szinte biztos, hogy amolyan 'so bad it's good' kategóriát akar képviselni. Ehhez azonban messze túl unalmas, és nem elég bevállalós. A címszereplő mocsárhölgy is csak a film utolsó felében bukkan fel, és sajnos se nem vicces, se nem ijesztő. Csak gyenge. Nagyon gyenge. Szerintem valami többet akartak ezzel a filmmel, de vagy nem voltak ügyesek, vagy nem voltak kreatívak eléggé hozzá, és most nem is tudom, melyik a rosszabb.