
Vélemények (3)
A film eleje elég alacsonyan indul minőségre. Az első fele olyan sorozatepizódos. Majd elkezd lekötni. A sztori nem szájbarágós, de érthető és világos. A kivitelezése hagy némi kívánnivalót maga után. Sok ötlet van benne, ami nem lett kihasználva. A ... Több
Hát, nagyon sajnálom, de nekem ez sajna egyáltalán nem jött be. Nagyon elveszítettem a fonalat a film második felétől kezdve, mivel számomra teljesen érdektelenségbe fulladt a cselekmény. Nagy kár érte, mert érezhetően volt potenciál a filmben, csak épp nem lett annyira jó a kivitelezés.