Számos pasas (2011)

What's Your Number?

Számos pasas

Mayflower657   2020. 06. 21.

Jópofa

Menet közben eszembe jutott, hogy már láttam ezt a filmet régebben. Egészen jópofa kis limonádé. Mondjuk a végére kitalálhatnának végre valami mást is a forgatókönyvírók, mint hogy a főhős/nő eszét vesztve rohan valamerre, mintha semmi esélye sem lenne találkozni a szerelmével. Egész a nagy rohanásig tök jó volt. Amúgy simán nézhető, akár többször is. Kedves, bút felejtető filmecske.

Curacao86   2015. 05. 18.

Kikapcsol egy estére, mondhatni tökéletes "agymosásnak", de semmi újat nem tud mutatni. Az alap ötlet legalább annyira bugyuta és idióta, mint a női magazinok tanácsai. ehhez tökéletesen illik Anna Faris, aki olyan lapos benne, mint egy zuhany függön... több»

lucy07   2019. 02. 26.

Nekem tetszett bugyuta kis film, de jól elszórakoztat, vicces Amerika kapitányt ilyen szerepben is látni, Anna Faris meg szerintem jól adja elő a szerepét nagyon vicces sokat lehet nevetni a szerencsétlenkedésein.

War Of Change   2015. 05. 31.

Nagyon tetszett, az egészet végigröhögtem. Az az egyetlen bajom van vele, hogy az ilyen történetek csak a filmekben léteznek.

keepingboy86   2015. 02. 05.

Mindenki hozza a formáját, van itt minden, ami kell egy bugyuta vígjátékhoz, ezt meg is kapjuk 1,5 órában, többet nem, sajnos.

Anna Faris

Anna Faris és Chris Pratt házasok.

(emesejuhasz)