Közösség

Vélemény:

 

73 Számos pasas

(2011)

Egynek jó....

 
SaSa   2026.06.25 23:09
0

Jajj. Anna Faris nekem örökké Vanessa marad a Movie 43-ból... ahogyan Emma Stone meg Ellen Malloyként van meg leginkább :-) Nem tehetek róla, az a film beégett :-) De míg a Movie 43 nem akar romantikus lenni, addig ez a film igen. És számomra így zavaró az alpáriság. Nem vagyok prűd, pusztán egy romantikus film - még akkor is, ha vígjáték - jobban tetszik, ha nem trágársággal próbál hatást elérni. Sablonos kis bugyuta történet. De rossznak nem nevezhető. Olyan esti kikapcsolódásnak elég jó...