Szédülés

Vertigo

2019.08.26 Interfectorem Sabnock

Hitchcock zseni volt,az biztos.Igaz nem ez a kegjobb filmje,de rengeteg mai filmet kleköröz.Mondanivalója,rendezése,és sztorija alapján. Megnéztem,mert érdekelt,de nekem egyszer nézős mozi.

2018.02.23 Berto49

Egészen biztos, hogy a szőke nők voltak a gyengéi a zseniális Alfie Mesternek. Ebben a filmben is a szőke Kim Novak (Madeleine szerepében) „szívszerelme” lett Jimmy Stewartnak, viszont más színű frizurával minden áron vissza akarta alakítani szőkévé.... Több

2018.11.16 dailyfilmsan

Hozta a Hitchcock féle elemeket és egész jól indult a történet is ez tény és való. Viszont amikor a fordulatok jöttek és a főszereplő összeomlott kicsit csalódtam. Majd jött a csavar megint és fogtam a fejem hogy miért kell ezt. De a vége koronázta m... Több

2019.04.12 MidoD7

Magával ránt, és egy másodperc alatt magába bolondít. Ez egy ízig-vérig izgalmas, fordulatos film, egy hihetetlenül jól eltalált szereposztással. A színészek választása is tökéletes. Imádtam!

2019.02.07 hackerjulcsi

Jó Hitchcock film, de nem a kedvencem az biztos. Többet vártam ettől a filmtől, mert sokan dicsérték, emlegették, de sajnos csalódás volt a részemről.

2015.04.23 Bizsu82

Egy nagyon különleges, egyedi hangulatú film, ahogy az Hitchcocktól várható. Egyedi, feszült atmoszféra, ami utánozhatatlan. Érdekfeszítő téma. Klasszikus, időtálló, mai filmeket nagyrészben lekőröző film.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A szokásos Hitchcock-féle feszültség, izgalom, nem túlbonyolított képi világ és remek hangulat jellemzi a filmet. Fordulatos történet, drámai szál és minden pillanatban érdekes mondanivaló.

2016.10.04 Ghotik

Egyedi film, aminek van egy utánozhatatlan hangulata. Magával ragadó, érdekfeszítő thriller, ami egy igazi időtálló klasszikus. Hitchock ebben a filmben is bizonyítja profizmusát.

2015.02.12 juhasz-david93

A mester legjobbja! Lassú folyású (ellentétben a Psychoval meg az Észak-északnyugattal), mégsem lankadt a figyelmem egy percig sem. Izgalmas, csavaros történet, érthetetlen, hogy a korabeli közönség, de főképp a kritikusok finoman szólva sem fogadták kitörő örömmel.

2015.05.03 Vitya

Hitchcock talán legismertebb filmje és nem vélatlenül. Mai szemmel nézve is veri a modern thrillereket, misztikus filmeket, mert annyira egyedülálló hangulatot sugároz, ami utánozhatatlan.

2015.10.07 Blindspot

Egyszerűen lenyűgöző. Tökéletes történetet kapott a film, komoly témát feszeget. Alap klasszikus. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem!

2015.03.14 inemeth

Hitchcock mesterműve. Egyedi, fordulatos és örök klasszikus. Sajátos hangulatú film.

2015.03.22 Timejja

Egyike Hitchcock legjobb filmjeinek, a mai közönség számára talán egy kicsit túlontúl lassú, de mindenképpen többször nézhető alkotás. Szerintem a filmet érdemes a férfi-női szerepek szemszögéből nézni, izgalmas, ahogy a szereplők között megváltozik ... Több

2018.08.30 Barnabii44

Klasszikus nagyon jó.