Szerelem és más drogok

Szerelem és más drogok

Love & Other Drugs
Berto49

Jamie (Jake Gyllenhaal) igazi szívtipró, nincs nő, akit ne tudna megszerezni, és ki is használja a lehetőségeket. Emellett a munkában is sikeres. Egy napon azonban találkozik Maggie-vel (Anne Hathaway), aki másnak bizonyul, mint a korábbi nők. A férfi képtelennek bizonyul az… Több

Rendező: Edward Zwick
Premier (HU): 2011.01.06.

2024.02.02 Majorkas

Pfizer reklám

Imádom Jake Gyllenhaal filmjeit, és nem kellett csalódnom egy romantikus vígjáték esetében sem. Azt jobban értékeltem volna a sztoriban, ha egy nem létező gyógyszeripari vállalatot jelenítenek meg benne, de így is tetszett. Az meg plusz pont, hogy egész jól megcsinálták 2010-ben, hogy a cselekmény a 90-es évek közepén játszódik, ez számomra nagyon realisztikus volt.

2017.09.13 Deku

Eme filmet olyan tökéletesen készítették el ahogy kell. Nagyon igényes lett és látszik rajta, hogy nagy odafigyeléssel készült. Remekül kialakították a karakterek jellemeit és ez nagyon tetszett benne.

2017.08.16 Berto49

Jake Gyllenhaal az „Éjjeli féreg” óta az egyik kedvencem, de ha ezt a filmet előbb látom, akkor biztos, hogy korábban is a favoritommá lett volna. Egy valódi színész remek alakítása még a leggyengébb romantikus, elcsépelt történetet is nézhetővé és é... Több

2022.09.12 Erik Csok

Jó kis film volt ez. Romantikus vígjáték egy kis drámával, amihez még a két főszereplő is sokat tesz, mert Jake Gyllenhaal és Anna Hathaway is nagyon jól alakít, jól állt nekik a szerep. Jók a jelenetek és a története is, és igazából enyi. Kikapcsoló... Több

2016.02.17 MP170506

Nézhető film! Van benne romantika, érzelmek és dráma, de szerepet kap a humor is. Jake Gyllenhaal egy kiváló színész, amit itt is bizonyít, Anne Hathaway nem tartozik a kedvenceim közé, de szerintem jól hozza ezt a karaktert.

A forgatás során a rendező, Edward Zwick egyszer beugrott Anne Hathaway és Jake Gyllenhaal mellé az ágyba egy fénykép erejéig. Végül ez a fotó került a filmhez készült poszterre, miután digitálisan eltüntették róla rendezőt.Szerző: ps

A filmben említett gyógyszerek, a Sinemet és a Ropinirole szexuális hiperaktivitást okozhatnak.Szerző: ps

Edward Zwick az ágyjeleneteket először ruhástul gyakoroltatta, és improvizációra ösztönözte a színeszeket, akik így kevésbé voltak gátlásosak egymással a kamerák előtt.Szerző: ps

Ez volt Anne Hathaway és Jake Gyllenhaal második közös filmje. Első alkalommal a Túl a barátságon (2005) című filmben láthattuk őket együtt.Szerző: ps

Te, én meg ő
2016