Szerelmünk lapjai

The Notebook

2015.11.22 Jozzsef

Nem mondok újat azzal ha azt mondom férfi létemre az egyik legszebb romantikus film amit valaha láttam.Nagyon magával ragadó ez a régebbi kori szerelem amikor még ennyire előtérbe kerültek a társadalmi különbségek.Csodás történet ahogy küzdenek a szerelmükért!

2015.06.26 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.06.15 AESB

Nagyon szép film! Minden tökéletes benne, én nem találtam túl nyálasnak se, bár mondjuk oda vagyok a romantikus filmekért. A színészek kiválóak, a történet megható!

2016.01.01 Niki19

Nagyon romantikus film, tele érzelmekkel. Én sírtam rajta. A történet csodálatosra sikerült. Nekem nagyon tetszett ez a film. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.05.28 *bella

Nagyon szeretem ezt a filmet, az egyik kedvencem. Nem lehet megállni könnyek nélkül. Komoly film, senki ne számítson könnyű menetre. Imádom a romantikus filmeket. Ryan Gosling és Rachel McAdamas remekül játszottak! :)

2015.06.09 Melibaba

Csak parban ajanlom ezt a filmet megnezni. Nagyon egyedi es nagyon romantikus.

2016.08.09 Fanni11

Rettentoen remek film tokeletes a szereposztas es a story eredeti!!! Nagyon bájos kis történet!!! Bátran merem ajánlani mindenkinek!

2015.10.29 dubzsu

Különleges hangulatú, szép romantikus film. A történet kicsit idejét múlt, de a nagyszerű kivitelezés és tehetséges színészek miatt érdemes megnézni, nem okozott csalódást.

2015.09.12 Meeroz21

Ez a film nekem meglehetősen kritikán alul lett. Nehezen emészthető a történet és ugyanakkor unalmas is elég erősen. Nekem tetszett volna, de a sok klisé halmaz elrontotta az egészet.

2015.11.02 FilmesPéter

Mindmáig az egyik kedvenc romantikus dráma férfi létemre. Igazán megható és szép történet, a színészek meg kiválóak benne. A történet szépen fel van építve, tele érzelemmel. Számomra klasszikus, pedig nem ez a kedvenc műfajom a filmek terén.

2016.04.27 Zsóka

Megható, érzelmes film, mindenkinek látnia kell egyszer.

2015.07.25 evaka3355

Imádom ezt a filmet, és az igazi happy endet is csak most értem mert ez tényleg boldog vég, egész életükben szerették egymást és végül együtt is haltak meg.

2017.05.24 NLHF

Kicsit szirupos, csöpögős, nyálas, de ezt a filmet akkor is szeretem. A vége nagyon megható. Romantikus filmeket kedvelő személyeknek szívből ajánlom.

2015.02.16 pilla92

Tipikus Nicholas Sparks-os film. Aki szereti a romantikus filmeket annak biztosan tetszeni fog, és ha esetleg eddig nem szeretted Ryan Gosling-ot , garantált, hogy a film után megszereted.