Szex és szerelem (2006)

Scenes of a Sexual Nature

pepetherock   2022. 01. 31.

Nagyon élveztem ezt a filmet. Egyszerűen csak egy sor egyedi jelenet a Hampstead Heath-en élő különböző párok életéről. Nem történik sok minden, de van néhány csodálatos jellemábrázolás, szép párbeszédek és néhány (bár kissé kiszámítható) fordulat az út során.

Nomacool   2018. 03. 01.

Ez annyira, de annyira majdnem egy zseniális film. A szereplők kiválóak, a forgatókönyv nagyon jó, az operatőri munka példaértékű. Megnevettet, megríkat. Ez egy kiváló film a 30-as, 40-es éveikben járó emberek számára, hogy megnézzék a harmadik randin valakivel, akivel szeretnének "kapcsolatot" létesíteni.

Abban az időben (2006) a legsikeresebb saját kiadású film volt az Egyesült Királyságban.

(Hupka Adrián)

A film azért tudott ennyi nagy nevet felvonultatni, mert az egyes színészek csak két-három napot töltöttek a jeleneteik forgatásával, és a producerek rugalmasságot biztosítottak számukra, hogy más projektek és kötelezettségek mellett dolgozhassanak.

(Hupka Adrián)

A színészeknek és színésznőknek az elvárható minimumot és a jövőbeli nyereség egy százalékát ajánlották fel fizetésként.