Szex és szerelem

Szex és szerelem

Scenes of a Sexual Nature

Szex és szerelem. Valaki keresi, valakinek szüksége van rá, van, aki fizet érte, de mindenki valamilyen kapcsolatban áll velük. Egy szép délután Londonban különféle párok életébe nyerhetünk bepillantást, és arra a kérdésre kereshetjük a választ, hogy vajon mi az, amitől egymásra kattannak… Több

Rendező: Ed Blum
Író: Aschlin Ditta
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2007.11.08. | HBO Max (2022.01.31.)

2022.01.31 pepetherock

Nagyon élveztem ezt a filmet. Egyszerűen csak egy sor egyedi jelenet a Hampstead Heath-en élő különböző párok életéről. Nem történik sok minden, de van néhány csodálatos jellemábrázolás, szép párbeszédek és néhány (bár kissé kiszámítható) fordulat az út során.

2018.03.01 Nomacool

Ez annyira, de annyira majdnem egy zseniális film. A szereplők kiválóak, a forgatókönyv nagyon jó, az operatőri munka példaértékű. Megnevettet, megríkat. Ez egy kiváló film a 30-as, 40-es éveikben járó emberek számára, hogy megnézzék a harmadik randin valakivel, akivel szeretnének "kapcsolatot" létesíteni.

Abban az időben (2006) a legsikeresebb saját kiadású film volt az Egyesült Királyságban.Szerző: Hupka Adrián

A film azért tudott ennyi nagy nevet felvonultatni, mert az egyes színészek csak két-három napot töltöttek a jeleneteik forgatásával, és a producerek rugalmasságot biztosítottak számukra, hogy más projektek és kötelezettségek mellett dolgozhassanak. Szerző: Hupka Adrián

A színészeknek és színésznőknek az elvárható minimumot és a jövőbeli nyereség egy százalékát ajánlották fel fizetésként. Szerző: Hupka Adrián