Szexterápia

Josh Lawson
Bojana Novaković
Bojana Novaković
Josh Lawson

Ausztráliában, egy idilli utcácskában öt pár él. Akadnak köztük friss házasok, olyanok, akik a gyereknevelés közepette már beleuntak a kapcsolatukba, de vannak köztük jegyesek illetve gyermekáldásban bízók is. Azonban egy valamiben mindannyian hasonlítanak egymáshoz, ugyanis titkos szexuális… Több

Rendező: Josh Lawson
Író: Josh Lawson
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2014.12.18. | HBO Max (2022.10.08.)

2022.01.27 elekm90

Nagyon sokat nevettem a filmen, vicces szituációk, hülyébbnél hülyébb karakterek. Bár nem mindegyik történetszál volt egyformán erős, és nem is mindet sikerült jól lezárni, azért mindben megvolt az abszurditás, ami érdekessé és kiszámíthatatlanná tette.

2017.07.18 Deku

Nem volt ínyemre a dolog és nem a témáját tekintve. Maga a megvalósítás nem volt szimpatikus számomra. A története egész jó is volt csak a színészekkel voltak számomra nehézségek.

2015.04.28 Bizsu82

Kategóriájában az átlag felett van a film. Tetszik hogy szókimondó, reális és tanulságos is. A színészek választása is jól sikerült a filmhez. Érdeklődést felkeltő, izgalmas téma és meggyőző színészi alakítás.

2016.04.30 Leoni

Szerintem ez a film minden felnőttnek tetszhet, a szexuális életet taglalja több pár esetében, nagyon sokat nevettem rajta, és utána mindenkinek csak ajánlani tudtam. Abszolút jó kikapcsolódás, még ha számunkra ismert színészek nincsenek is benne.

2015.01.28 Balu

Oktató és egyben vicces a film,de olyan amit egyszer megnézek a párommal és itt a vége :)

A film összbevétele 601 162 dollár volt (imdb.com).

Josh Lawson, a rendező, aki maga is ausztráliai származású, a szereposztás során előnyben részesítette a hazai színészeket.Szerző: ps

Ez Patrick Brammall első mozifilmes szerepe.Szerző: ps

Számos tévéfilm és sorozat után Ben Lawsont újra mozifilmben láthatjuk. A színésznek ez a harmadik mozifilmes szerepe, korábban a Csak szexre kellesz (2011) és a Csendes vadász (1995) című filmekben láthattuk őt.Szerző: ps

Bojana Novaković, akit Maeve szerepében láthatunk, jugoszláviai származású, de nyolc éves kora óta Ausztráliában él, ahol a film is játszódik.Szerző: ps

(2015. 08. 05.)
A színészek nagyon jók, láthattuk már őket amerikai sorozatokban és filmekben is. Az ötlet erős, a megvalósítás ügyes és átgondolt. Több
Anyák gyöngye
2013