Szexterápia

The Little Death

2022.01.27 elekm90

Nagyon sokat nevettem a filmen, vicces szituációk, hülyébbnél hülyébb karakterek. Bár nem mindegyik történetszál volt egyformán erős, és nem is mindet sikerült jól lezárni, azért mindben megvolt az abszurditás, ami érdekessé és kiszámíthatatlanná tette.

2017.07.18 Deku

Nem volt ínyemre a dolog és nem a témáját tekintve. Maga a megvalósítás nem volt szimpatikus számomra. A története egész jó is volt csak a színészekkel voltak számomra nehézségek.

2015.04.28 Bizsu82

Kategóriájában az átlag felett van a film. Tetszik hogy szókimondó, reális és tanulságos is. A színészek választása is jól sikerült a filmhez. Érdeklődést felkeltő, izgalmas téma és meggyőző színészi alakítás.

2016.04.30 Leoni

Szerintem ez a film minden felnőttnek tetszhet, a szexuális életet taglalja több pár esetében, nagyon sokat nevettem rajta, és utána mindenkinek csak ajánlani tudtam. Abszolút jó kikapcsolódás, még ha számunkra ismert színészek nincsenek is benne.

2015.01.28 Balu

Oktató és egyben vicces a film,de olyan amit egyszer megnézek a párommal és itt a vége :)

2015.05.07 goldfisy

A filmben keveredik a fekete komédia és a pszichológiai kérdéseket felvető családi dráma. Kellemes szórakozást nyújtott, és önkéntelenül is elgondolkodtató.

2015.07.16 tomvétsz

Lawsonnak sikerült jól filmre vinnie egy teljesen eredeti történetet, amiben mindenki egy kicsit magára ismerhet. A filmben látható problémák emberiek és valósak, éppen ez miatt különösen érdekes lehet. Mégis leginkább azért lehet szeretni, mert oltárian vicces, üde és fiatalos. Mindenkinek ajánlom!

2015.02.13 Bimbi

Igazi szókimondó, vagány film, valodi mondanivalóval és tanulsággal. Egyszer érdemes látni.

2021.04.20 norveeg

Nagyon komikus helyzetek adódnak, néhol kontrollálatlanul kacagtam. :-D Ahhoz viszont túl elnagyolt, hogy komolyan lehessen venni. Azért itt-ott elgondolkodtató... Kikapcsolódni, egyszeri megnézésre mindenképp ajánlott...

2015.01.25 andy07

Elmegy.

2015.02.10 Rózsa

Nagyon aranyos szexi film! Édesek benne a fiatalok! Sokszor ez megtörténik az életben is, úgyhogy tanulságos, az biztos.

2015.02.09 Bau1981

Párommal láttam az Eurocenterben egyik "csórónapon" (hétfő) és sikerült az egyik párnál magunkra ismerni, ami nagyon mókás volt, remélem persze, hogy nem így végezzük. Szórakoztató volt, elgondolkodtató. 10/7

2015.03.14 LionScot

Vannak dolgok melyek az életben is sűrűn megesnek!! Érdekesek a színészek. De végeredményben aranyos sexi film!

2015.02.27 Norbi

Barátnőmmel néztem meg a filmet! Aranyos vicces kedves szerelmes szórakoztató film! Többször egymásra néztünk közben mintha mi lennénk a főszereplők! Mindenki életében van egy szexterápia! Nézzétek meg!